• Ваш список
    "Список порівняння" порожній
(096) 279-35-07

Без вихідних
09:00 — 19:00
М. Львів,  вул. Щирецька 36, ТРЦ "Південний" 

Торгова Лінія " Західна 2а"

  • Головна /
  • Новини /

Вибір системи відеоспостереження: відеореєстратор, відеоспостереження через інтернет, відеоспостереження своїми руками

Відеоспостереження стає все більш поширеним рішенням в сфері безпеки діяльності людини. Камери відеоспостереження оточують нас в супермаркетах, фінансових установах, і навіть в салоні нашого автомобіля (самий звичайний автомобільний відеореєстратор). Часто виникає безліч питань при виборі системи відеоспостереження. Сьогодні ми спробуєм розібратися в них.

При виборі системи відеоспостереження потрібно враховувати декілька факторів: Перше, і найважливіше - для чого Вам потрібна система відеоспостереження? Для охорони будинку або офісу, спостереження за дитиною або контролю за персоналом? Тобто потрібно визначити об'єкт відеоспостереження і звичайно ж спосіб відеоспостереження.

Існує 3 способи організації відеоспостереження:

  1. Перший спосіб — це перегляд і зберігання відео за допомогою хмаркових технологій. При використанні хмаркових технологій вся відеоінформація клієнта зберігається на серверах компанії - постачальника послуг відеонагляду. Даний метод заощадить Ваші гроші і час, а також дасть додаткові гарантії збереження відеоінформації.
  2. Другий спосіб — це перегляд відео за допомогою відеореєстратора, це коли відеоінформація з камери потрапляє на відеореєстратор і може зберігатися на ньому певний період часу. Недолік даного методу — це грошові витрати на придбання та обслуговування відеореєстратора.
  3. Третій і найпростіший — це перегляд відео on-line. Такий спосіб передбачає використання IP камер. Недолік даного методу це відсутність відеоархіву.

Другий фактор, який потрібно враховувати при виборі системи відеоспостереження — це визначитися з типом і кількістю відеокамер — камери вуличного спостереження або камери відеоспостереження для дому, купольні відеокамери або корпусні, є також WiFi камери. Кількість відеокамер буде залежати від площі об'єкту відеоспостереження.

Третє, потрібно визначитися з комплектом відеоспостереження. Комплект відеоспостереження може включати в себе відеокамеру або відеокамери, якщо їх декілька, і реєстратор відеоспостереження (пристрій для запису і налаштування камер). Або ж Ваш комплект буде включати в себе лише IP камери, а вся інформація з Ваших камер буде передаватися і зберігатися на серверах компанії - представника послуг відеоспостереження. Другий варіант більш доцільний, ніж перший, оскільки гарантує більш високу ступінь збереження інформації, і додатково дає можливість управління даною інформацією.

Підсумовуючи вище сказане, робимо висновок, що будучи досвідченим користувачем ПК Ви зможете самостійно зробити всі необхідні відеоналаштування і насолоджуватися відеозображенням або ж Ви можете скористатися послугами компанії - представника послуг відеоспостереження, отримавши при цьому повний пакет послуг з відеонагляду при мінімізації Ваших витрат і часу, впевненість в безпеці Вашого будинку, офісу, бізнесу, майна і безумовно Ваших рідних.
Ми впевнені у Вашому виборі!

Ціни на відеореєстратори          Підключити відеоспостереження зараз

Фільтр
Знайдено 5 
Підтвердіть
Для того, щоб додати товар в список бажань, Вам потрібно