• Ваш список
    "Список порівняння" порожній
(096) 279-35-07

Без вихідних
09:00 — 19:00
М. Львів,  вул. Щирецька 36, ТРЦ "Південний" 

Торгова Лінія " Західна 2а"

Відеоспостереження своїми руками в будинку або на дачі

Якщо Ви хочете встановити відеоспостереження у себе в будинку або на дачі, сьогодні я Вам розкажу як це зробити самому і з мінімальними витратами.
Перш за все, Вам потрібно придбати одну або кілька IP камер, відеореєстратор і жорсткий диск, на якому Ваше відео буде зберігатися. Треба відзначити, що IP камери з відеореєстратором і жорстким диском Ви можете придбати безпосередньо в нашому інтернет-магазині IPCamera.com.ua.
І так, перш за все визначтеся — що Вам потрібно знімати і в якій якості. Наприклад, Ви можете придбати одну 1.3Mpx відеокамеру і прикріпити її на зовнішню сторону балкона для зйомки майданчика перед будинком (IP камера Winson WS-A8806-MB), ну а в під'їзд одну 1Mpx відеокамеру, щоб було захоплення сходового майданчика перед вхідними дверима (IP камера Tiensun TS-IPC007). Камера на вулиці є вуличною — вона веде запис постійно, а в під'їзді камера записує тільки по подіях — наприклад, запис включається якщо є який-небудь рух. Також не забувайте, якщо Ви монтуєте камеру на відкритому повітрі, то використовуйте герметичну коробку для з'єднання проводів.
Наступна річ в організації відеоспостереження — це мережевий відеореєстратор. Я рекомендую Вам використовувати відеореєстратор з гучною назвою NVR IP відеореєстратор Winson WS-N61004, він розрахований на 4 канали, відповідно на 4 камери. Ви також можете використовувати в якості відеореєстратора ноутбук або комп'ютер, але не забувайте, що звичайний комп'ютер споживає близько 100-150 Ватт на годину, відповідно за день це близько 3-х кВатт, а в місяць це вже 100 кВатт електроенергії. Так що з метою економії електроенергії краще використовувати невеликий пристрій з низьким споживанням струму.
Наступна важлива річ — це жорсткий диск. У нас в магазині Ви можете знайти такий диск - наприклад Seagate Barracuda 1TB ST1000DM003 — це приблизно декілька місяців безперервного відео з однієї відеокамери. Ще Вам знадобиться монітор для початкового налаштування камер, яке полягає в привласненні IP адрес, встановленні правильного часу і інших налаштувань. Для зручності обслуговування і управління системою відеоспостереження можна використовувати роутер, з його допомогою можна створити мережу для доступу до відео з вашого комп'ютера або ноутбука і переглядати або зберігати собі на пристрій необхідне відео. Це дуже зручно — ніяких зайвих проводів, монітор не потрібен — тому всі налаштування можна виконати віддалено.
Наступний важливий момент — це живлення. Використовуйте тільки якісні блоки живлення. Для однієї відеокамери — потрібно 12 Вольт і близько 1 Ампера. Якщо Ви будете підключати декілька камер і вони будуть перебувати на відстані один від одного, тоді краще використовувати один блок живлення для всіх камер на 5 Ампер. Живлення до камер можна подавати по тому ж кабелю що і сигнал — для цього потрібні спліттер, інжектор і розгалужувач живлення.
І так, як бачите, встановити систему відеоспостереження своїми руками цілком посильне завдання. Ви можете спочатку купити одну IP камеру з відеореєстратором — розібратися, налаштувати, а потім при необхідності докупити камери. Витративши 2000-4000грн Ви своїми силами повністю зможете налаштувати систему відеоспостереження.

Ціни на комплекти відеоспостереження          Замовити обладнання зараз

Видеонаблюдение своими руками

Фільтр
Знайдено 5 
Підтвердіть
Для того, щоб додати товар в список бажань, Вам потрібно