• Ваш список
    "Список порівняння" порожній
(096) 279-35-07

Без вихідних
09:00 — 19:00
М. Львів,  вул. Щирецька 36, ТРЦ "Південний" 

Торгова Лінія " Західна 2а"

Системи безпеки

Сучасна людина змушена багато працювати, щоб досягнути своєї мети, поставлених цілей та стати успішною. Цілком правильним і зрозумілим є бажання такої людини убезпечити свою власність, майно від небажаних пошкоджень та крадіжок.

Шляхом встановлення охоронної сигналізації та ефективної системи відеонагляду, Ви зменшуєте свої шанси стати жертвою злочину до мінімуму. Наші системи охоронної сигналізації та відеонагляду не тільки надійні при спрацьовуванні сигналу тривоги, а й діють як великий стримуючий фактор.

Покажіть, що Ви серйозно ставитесь до Безпеки.

Статистичні дані показують, що 93% зловмисників уникають об'єктів, обладнаних системою відеонагляду та захищених датчиками охоронної сигналізації. Достатньо поставити хоча б один вид охоронної сигналізації (наприклад світло-звуковий оповіщувач), щоб більшість зловмисників втратили інтерес до вашого будинку. Такий візуально-стримуючий фактор допомагає знизити фінансовий ризик для вас і вашої родини.

Виберіть Технології, яким Ви можете довіряти.

Виберіть бездротову охоронну сигналізацію Satel і Ви отримаєте захист, який являє собою найсучасніші технології безпеки.
Контроль в ваших руках. Керувати охоронною сигналізацією легко — через стильну, просту у використанні, клавіатуру з сенсорним екраном. Використовуючи великі іконки та чіткий макет, можна виконувати такі завдання, як активація і зняття з охорони системи або ж виклик екстреної допомоги чи пожежної служби, це займає всього декілька секунд вашого часу.

Системи безпеки

Компактні за розміром геркони на вікнах, дверях чи то воротах сповістять власника про несанкціоноване проникнення на об'єкт.

Датчики розбиття скла не дадуть жодного шансу зловмисникам попасти на вашу власність через вікно.

Датчики шуму, руху, вібрації, інфрачервоні бар`єри: все це вирішує питання безпеки вашого майна та власності.

Один комплект не підходить для всіх.

Ми ніколи не будемо продавати вам стандартний пакет охоронної сигналізації чи системи відеонагляду. Ваша власність і вимоги до безпеки є унікальними для нас, і саме тому наші системи охоронної сигналізації найкращим чином задовільнять ваші особисті потреби.

Для побудови правильної та ефективної системи безпеки ми:

  1. Ознайомимся і проаналізуєм план приміщення.
  2. Вислухаєм всі Ваші побажання та вимоги до системи безпеки.
  3. Надамо консультаційні послуги.
  4. Розробим унікальну пропозицію під ваші потреби.
  5. Здійснимо встановлення охоронної сигналізації та (чи) системи відеонагляду.

Якщо у Вас залишились сумніви чи питання по охоронній сигналізації та системах відеонагляду — телефонуйте нашим консультантам за телефонами:

✆ (032) 254-00-25
✆ (068) 750-66-59

Фільтр
Знайдено 5 
Підтвердіть
Для того, щоб додати товар в список бажань, Вам потрібно