• Ваш список
    "Список порівняння" порожній
(096) 279-35-07

Без вихідних
09:00 — 19:00
М. Львів,  вул. Щирецька 36, ТРЦ "Південний" 

Торгова Лінія " Західна 2а"

Система відеоспостереження для магазину

CCTV представляє собою систему камер відеоспостереження пов'язаних між собою однією системою моніторингу. Оскільки камери відеоспостереження в даний час набувають все більшої популярності і стають все більш доступними, власники нерухомості можуть відчувати себе більш комфортно, знаючи, що вони можуть захистити свої будинки, домашній бізнес і інші особисті активи.

Система відеоспостереження стає все більш затребуваною і для малого бізнесу, в тому числі і для магазинів. В переважній кількості, магазини пропускають через себе великий потік людей, споживачів і просто відвідувачів. Система відеоспостереження для магазину фіксує кількість споживачів, якість роботи обслуговуючого персоналу, виникнення конфліктних ситуацій, працює як стримуючий фактор для зловмисників і сумлінності роботи продавців.

Система відеоспостереження для магазину повинна включати в себе одну внутрішню або зовнішню камеру на вході магазину, одну камеру в торговому залі (це мінімум, якщо площа торгового залу понад 40 кв.м. доцільно буде встановити дві чи більше камер) і обов'язково камеру спрямовану на касовий апарат або на будь-яке інше місце розрахунку споживачів за куплений товар або надану послугу, і звичайно ж відеореєстратор для запису і зберігання інформації. Мінімальна собівартість такого комплекту складе від 6000грн і може коливатися в ту чи іншу сторону в залежності від ваших потреб і побажань.

Інтернет магазин IPCamera.com.ua пропонує Вам великий вибір відеокамер, відеореєстраторів, а також комплектів відеоспостереження для безпеки і поліпшення ефективності роботи Вашого бізнесу.

Відеоспостереження в магазині

Фільтр
Знайдено 5 
Підтвердіть
Для того, щоб додати товар в список бажань, Вам потрібно