• Ваш список
    "Список порівняння" порожній
(096) 279-35-07

Без вихідних
09:00 — 19:00
М. Львів,  вул. Щирецька 36, ТРЦ "Південний" 

Торгова Лінія " Західна 2а"

  • Головна /
  • Новини /

Відеоспостереження через інтернет, підключайте хмарне відеоспостереження

Літо — пора для відпочинку та дозвілля. Час коли можна і потрібно трохи відпочити, при цьому залишатися впевненим у безпеці свого будинку та майна. Де б Ви не знаходилися — в межах своєї країни, або за її межами, Ви можете бути присутнім в своєму будинку через відеоспостереження онлайн.

Для Вашої безпеки та безпеки Вашого Дому ми пропонуємо Вам нове рішення Lira IP відеоспостереження — так звана, хмарна технологія відеоспостереження. Нові технології в системі відеоспостереження дозволять Вам дивитися відео з будь-якого зручного для Вас пристрою — комп'ютера, телефону, планшета.

Наші розробки в системі спостереження дозволять Вам мінімізувати витрати, виключити доступ до інформації сторонніх людей. Наша хмарна система відеоспостереження не потребує статичної IP адреси, що в свою чергу сприяє захисту Вашої особистої відеоінформації. Ніхто зі сторонніх осіб, знаючи мінімальні конфігурації Вашої мережі, не зможе отримати доступ до Вашого відео. Відеоінформація зберігається на нашому сервері і на резервних копіях, таким чином ніхто не може пошкодити сервер і знищити необхідну Вам інформацію.

Дана система відеоспостереження — розумна система, яка працює по детекції. У разі необхідності вона відправить Вам тривожне повідомлення на e-mail, sms або дзвінок. Відео може зберігатися на сервері компанії — представника відеопослуг, протягом тривалого періоду часу. Тобто Ви можете не тільки зафіксувати цікаві факти, а й використовувати їх у разі потреби.

Використовуйте літній час для відпочинку, а безпеку Вашого будинку і майна довірте системі камер відеоспостереження.

Підключити відеоспостереження зараз

Відеоспостереження Підключитись зараз

Фільтр
Знайдено 5 
Підтвердіть
Для того, щоб додати товар в список бажань, Вам потрібно