• Ваш список
    "Список порівняння" порожній
(096) 279-35-07

Без вихідних
09:00 — 19:00
М. Львів,  вул. Щирецька 36, ТРЦ "Південний" 

Торгова Лінія " Західна 2а"

IP камера відеоспостереження, системи відеоспостереження для дому

IP відеоспостереження з використанням IP камер є кроком вперед у порівнянні із звичайним аналоговим відеоспостереженням, яке давно захопилоло ринок відеопослуг. IP камера — це камера останнього покоління, яка легко встановлюється і підключається безпосередньо до мережі, проста у використанні і має вбудоване програмне забезпечення для клієнта веб-сервера. IP камера має низку переваг, таких як можливість відеозапису з попереднім аналізом подій у файлі (кількість руху, рівень звуку, детекція руху), оцифровування та транслювання в мережу, без затримок і збоїв, вже готового стиснутого відео. Крім того, її легко можна вбудувати у вже існуючу локальну мережу, і керувати нею з будь-якого комп'ютера.

IP камера це не просто додатковий пристрій до комп'ютера або роутера, який налаштовується через програми, що додаються до диску, а повноцінний учасник мережі, який має власну IP адресу.

IP камера може підключатися через кабель або по WiFi. WiFi підключення це зручно і легко — не потрібно витрачатися на протягування кабелів, що виглядає не зовсім естетично в приміщенні з ремонтом.

Є безліч типів IP відеокамер — вуличні, корпусні, циліндричні фіксовані, купольні поворотні — і в кожній є своя родзинка, своє рішення проблем відеозапису.

Типи камер відеоспостереження

Якщо вам необхідно саме домашнє відеоспостереження, то ніяких особливих знань для вибору і встановлення обладнання Вам не буде потрібно.

Відеоспостереження для дому зазвичай включає в себе одну або декілька внутрішніх IP камер, хоча б одну зовнішню IP камеру і роутер (відеостанцію). Схема організації відеонагляду буде виглядати наступним чином:

Камери відеоспостереження

Така організація відеонагляду є простою у встановленні, налаштуванні і обслуговуванні, а також доступною в ціновій категорії.

Сучасні системи IP відеоспостереження настільки багатофункціональні, що встановивши таку систему у себе в будинку або в офісі, Ви точно відкриєте для себе багато цікавого і корисного.

Підключити відеоспостереження зараз

Фільтр
Знайдено 5 
Підтвердіть
Для того, щоб додати товар в список бажань, Вам потрібно