• Ваш список
    "Список порівняння" порожній
(096) 279-35-07

Без вихідних
09:00 — 19:00
М. Львів,  вул. Щирецька 36, ТРЦ "Південний" 

Торгова Лінія " Західна 2а"

GSM сигналізації типу «встанови сам»

Для охоронної GSM сигналізації Львів, Київ, Україна типу «встанови сам» властива характеристика обладнання, яке постачають з метою забезпечення охоронних функцій з можливістю самостійної установки. За принципом дії ця охоронна система сигналізації є досить проста. Якщо проник зловмисник або виникнення пожежі з домашньої сигналізації надійде дзвінок господареві або перешле SMS - повідомлення про те, що трапилося. Використання такої GSM охорони все більш популярно через наявність примітних переваг:

  • Можливість установки gsm сигналізації власноруч від 15 хвилин. Навіть при відсутності у людини знань технічного типу, можна легко виконати установку такої системи. За допомогою інструкції по керівництва для настройки і експлуатації GSM сигналізації можна впоратися з цим завданням навіть новачкові без досвіду в даній сфері діяльності. Підбір комплекту повністю готовий для експлуатації без необхідності виконання пайки і настройки. При купівлі комплекту GSM сигналізації «встанови сам», не знадобиться витрачати кошти на монтажні роботи. Це дозволить заощадити кошти на оплату роботи монтажників, вартість послуг яких варіюється в межах 50% - 150% від ціни за обладнання для монтажу.

  • Функціональність без необхідності внесення абонентської плати! У разі тривоги з домашньої сигналізації надійде дзвінок господареві або перешле SMS - повідомлення, щоб він прийняв рішення, як далі діяти - звертатися за допомогою до професійної охорони або розбиратися самотужки. Ще одним приводом заощадити є відсутність щомісячної оплати за охорону. GSM сигналізація стала максимально вигідна, якщо враховувати співвідношення ціни і функціональності, захищеності і якості в порівнянні з різними існуючими охоронними способами.

  • Робота GSM сигналізації не вимагає наявності телефонної лінії, отже, успішно може застосовуватися там, де немає провідного телефонного зв'язку. Тому установка gsm сигналізації можлива по всій країні! Можна дізнатися про те, що робиться вдома, навіть за умови перебування за межами України. Управління сигналізацією проводиться через мобільний телефон.

GSM сигналізація GSM Львів, Київ, Україна «встанови сам» від українського виробника, як і різновиду охоронних систем, надані провідними світовими компаніями, пропонується у нас. Можна самостійно вибрати один із зручних варіантів системи охорони і придбати таку модель, яка оптимально підійде в конкретному випадку.

Пропонуємо сигналізацію в ціновому діапазоніі від 1100 гривень при покупці проводового виду продукції і від 1800 гривень, якщо необхідна бездротова багатофункціональна сигналізація з наявністю елементів «розумний дім».

Купити Сигналізація Львів, Київ, Україна можна у нас.

Фільтр
Знайдено 5 
Підтвердіть
Для того, щоб додати товар в список бажань, Вам потрібно