• Ваш список
    "Список порівняння" порожній
(096) 279-35-07

Без вихідних
09:00 — 19:00
М. Львів,  вул. Щирецька 36, ТРЦ "Південний" 

Торгова Лінія " Західна 2а"

Бездротова камера відеоспостереження, домашнє відеоспостереження

Будьте завжди зі своєю сім'єю ... не дивлячись на те, де Ви знаходитесь в даний момент. 

Спостерігайте за вашими дітьми, коли Ви не з ними.

Відеоспостереження є відмінним способом наглядати за своїми дітьми, коли Ви не можете бути з ними. IP камери це самий простий і швидкий спосіб, який допоможе Вам у цьому.

IP камера дозволить Вам побачити Ваших дітей з будь-якого комп'ютера, IPhone або Android смартфона. Будь-якому батькові буде приємно знати, що він може подивитися на своїх дітей, в буквальному сенсі, за допомогою декількох кліків миші або декількох рухів пальця на своєму смартфоні. Подивитися поточне відео, запис, або поділитися відео з іншими членами сім'ї, якщо йому цього хочеться.

Без проводів і кабелів.

Представляємо Вашій увазі бездротову WiFi камеру відеоспостереження. Бездротова камера відеоспостереження здатна підключатися до Інтернету через бездротову мережу. Наявність вбудованого WiFi модуля розширює можливості для установки камери — її не потрібно підключати до провідної мережі Ethernet. Для роботи бездротової камери потрібно тільки наявність поблизу мережі живлення 220В. Бездротова WiFi IP камера відеоспостереження ідеально підходить для віддаленого контролю за дітьми.

Дивитися всюди.

Ми встановлюєм відеоспостереження за нашими дітьми, щоб подбати про них, але ми все ж ще хочемо відчувати себе з ними, бути там де і вони. IP відеоспостереження допоможе подолати розрив, надаючи миттєвий візуальний зв'язок.

Всього за 5 хвилин, Ви повністю налаштуєте Ваш ноутбук, смартфон, планшет для перегляду відео та зможете насолоджуватися приємними моментами Ваших дітей в будь-якому місці, де б Ви не знаходилися.

"Коли я на роботі, я знаю, мої діти в безпеці"

У доповненні до моніторингу того, що відбувається в дитячій кімнаті, камери відеоспостереження надають і інші переваги безпеки.

Відеокамери можуть бути ефективним стримуючим фактором від крадіжки тими хто працює у Вашому домі, а також контролю ефективності їх роботи.

Залишайтеся в курсі всіх подій у вашому домі з IP відеоспостереженням від IPCamera.com.ua.

Ціни на безпровідні WiFi IP камери          Замовити обладнання зараз

Фільтр
Знайдено 5 
Підтвердіть
Для того, щоб додати товар в список бажань, Вам потрібно