• Ваш список
    "Список порівняння" порожній
(096) 279-35-07

Без вихідних
09:00 — 19:00
М. Львів,  вул. Щирецька 36, ТРЦ "Південний" 

Торгова Лінія " Західна 2а"

Бездротові системи відеоспостереження

Для безпеки будинку ми пропонуємо Вам використовувати бездротові системи відеоспостереження. Вони прості у встановлені, невибагливі, мають доступну цінову категорію і не вимагають додаткових витрат.

Такі системи дуже зручні для орендарів. Вони також ідеально підходять для невеликих будинків, а також тим, хто хоче зробити установку системи відеоспостереження самостійно. Вони є портативними, це дуже зручно для транспортування, при переміщенні в новий будинок. Крім того, простота встановлення дає багато переваг при роботі з бездротовою системою домашнього відеоспостереження. Обладнання недороге, є в різних конструкціях і розмірах. Також є можливість програмування. Це означає, що дана система дасть Вам можливість вибрати параметри, які будуть найбільш відповідати Вашим потребам. Єдиним невеликим недоліком таких систем є те, що вони працюють в межах певної відстані, і цієї умови необхідно дотримуватись завжди для правильної їх роботи.

Бездротові системи відеоспостереження також можуть працювати з електричними батареями, які необхідно міняти, щоб система нормально функціонувала.

Бездротовий сигнал може бути переданий в цифровому або аналоговому форматі. Цифрова безпровідна система передає відео і аудіо сигнали до приймача використовуючи радіодіапазон, без необхідності з'єднання проводами, цифровий сигнал може бути доступний на смартфоні або комп'ютері через Інтернет. Аналоговий бездротовий формат відноситься до передачі відео і аудіо сигналу через радіочастоти. Бездротові аналогові камери працюють на частотах 900 МГц, 2,4 ГГц, 5,8 ГГц. Частота 900 МГц є найбільш надійною, оскільки не заважає іншій побутовій техніці, яка працює з радіочастотами.

Бездротові системи відеоспостереження стали дуже популярними для домашньої безпеки, тому що немає необхідності використовувати дороге обладнання для прийому відео, кабелі і т. д.

IPCamera.com.ua надає можливість відчути всі переваги даної системи, фахівці технічної підтримки нададуть вам повну професійну інформаційну підтримку, а наші ціни Вас приємно здивують.

Вдалих покупок Вам з IPCamera.com.ua

Фільтр
Знайдено 5 
Підтвердіть
Для того, щоб додати товар в список бажань, Вам потрібно