• Ваш список
    “Список сравнения” пуст
(096) 279-35-07

Без выходных
09:00–19:00
г. Львов
ул. Щирецкая, 36 ТВК «Пивденный»

Торговая Линия «Західна 2а»

Встановлення Відеонагляду Львів

Компанія IPcamera.com.ua команда професіоналів яка надає послуги по продажу і встановленню Відеонагляду і Систем Безпеки  у Львові і Області ( Сигналізація, Домофони, Системи Контролю доступу).

 

 

Пропонуємо повний спектр послуг від підбору обладнання на нашому сайті і його придбання і до замовлення монтажу у нашому магазині . Монтаж відеоспостереження у Львові складається з декількох етапів.

  • Виїзд на об’єкт для оцінки вартості робіт по встановленню і грамотного підбору обладнання для його най більш ефективнішої роботи.
  • Узгоджуємо з Вами місця установки та траси з прокладання кабелю.
  • Здійснюємо монтажні та налагоджувані роботи.
  • Підклюємо Ваші пристрої для перегляду Відеонагляду

Ціна Встановлення Системи Відеонагляду у Львові розраховується індивідуально, тому що в кожному випадку  місця розташування камер можуть бути різні і складність монтажу також. Наприклад монтаж на висоті 8 метрів потребує замовлення спец техніки, якщо є потреба кабель ховати в короб або метало рукав (гофру) це теж вплине на вартість. Стабільною залишається тільки ціна обладнання.

 

 

 

Досвід Роботи понад 7 років дозволить виконати любі складності роботи по Встановленні Відеонагляду у Львові

  • Квартири або Приватні будинки – монтуються WiFi камерами Відеонагляду або комплектом в від 4 до 8 камер. Складність монтажу не є високою тому рішення можуть бути досить бюджетними і його зможуть позволити всі. Додатково підключаєм Сигналізацією на Пульт Охорони таких виробників як Satel і Ajax.
  • Офіс-Магазини-Салони –для вирішення задач по Відеоспостереженню для бізнесу може бути дуже простим і можливо буде достатньо одної – двох IP камер з записом на картку пам’яті що дасть архів відео від 3 і до 14 днів постійного запису. А іноді замовник Системи Відеонагляду Львів може хотіти максимально забезпечити своє майно і тоді такий комплект може складатися з відеореєстратора який поділяється на 4/8/16/32 канальний (це означає максимальну кількість  камера яку підтримує пристрій), плюс це може бути декілька об’єктів які потрібно об’єднати в одну мережу. В таких випадках Вартість робіт по Встановлення Відеонагляду Львів може дуже відрізнятися.
  • Виробництво – Переважно на таких об’єктах стоїть дороге устаткування або інші матеріальні цінності, працюють багато людей за якими потрібний нагляд. Тому Відеоспостереження може складатися не тільки з Камер і Відеореєстратора а з організація робочого місця Охорони для моніторингу.
  • Державні Установи – Ми працюємо з усіма формами власності, маємо досвід здійснення монтажу та продажу Відеонагляду у Львові. Замовниками були різні установи такі як Садочки, Школи, Військові Частини, Медичні Заклади та інші… З Правилами та Умовами роботи з Бюджетними Установами ознайомленні, тому ніяких складнощів не буде.

 

Перевагою замовлення обладнання та встановлення системи Відеонагляду Львові у нашої компанії є те що ми працюємо з світовими лідерами виробництва техніки для Систем Безпек: Dahua, Hikvision, Ajax, Satel.

При використанні обладнання цих виробників ви отримуєте гарантовану якість і гарантійне обслуговування. Всі камери Відеонагляду мають Український сертифікат тому можуть використовуватись в різних сферах. Обладнання для Сигналізації має дозвіл від всіх Охоронних Фірм (Поліція Охорони,Ефорт, Шериф…) на використання при здачі об’єкта на пультову охорону.

 

Власна Монтажна Бригада здійснює роботи по встановленню Відеонагляду у Львові та Області швидко та якісно. Завжди враховуємо побажання клієнта по монтажу, роботи проводяться у зручний для Вас час. Використовуємо професійні інструменти що дають гарантію на монтажні роботи.

Працюємо зі всіма формами власності Приватними Клієнтами, Бізнес Клієнтами та Державними установами по перерахунку з ПДВ.

Після монтажних робіт ми даємо гарантію на все обладнання системи Відеонагляду Львів.

Чекаємо Ваших дзвінків або завітайте у наш магазин для більшої інформації.

Фильтр
Найдено 5 
Подтвердите
Для того, что бы добавить товар в список желаний, Вам нужно