• Ваш список
    "Список порівняння" порожній
(096) 279-35-07

Без вихідних
09:00 — 19:00
М. Львів,  вул. Щирецька 36, ТРЦ "Південний" 

Торгова Лінія " Західна 2а"

Відеоспостереження Львів

Відеоспостереження Львів IPcamera.com.ua – Вітає Вас і пропонує ознайомитися з нашими послугами по продажу і монтажу систем Відеонагляду у м. Львові та Області! Ми пропонуємо Вам широкий вибір Камер Відеоспостереження, Відеореєстраторів, Безпровідних та Аналогових Камер Відеонагляду і комплектуючих до них таких як Жорсткі Диски Пам’яті, Кабельну продукцію та Кронштейни для установки системи Відеоспостереження. Працюємо як для вирішення маленьких задач для дому ,встановлення або продаж від однієї камери, і до організації системи яка може складатися з десятки камер і декілька відеореєстраторів яку ми можемо об’єднати в одну. Організація робочого місця охорони для перегляду відео.

Щоб замовити Відеонагляд Львів давайте розберемо з чого він складається і чим відрізняються, так як варіантів побудови системи відеоспостереження у Львові є декілька варіантів.

Спочатку розглянемо ІР Відеонагляд, так як він стає все більш популярний і доступним для більшості споживачів. Так як здебільшого люди починають вивчати відмінності однієї системи від іншої лише перед самим монтажем Відеоспостереження тому ми Вам розкажемо які основні відмінності однієї системи від іншої.

Основною перевагою ІР Відеоспостереження в тому що камера є самостійним пристроєм яка в собі має всі основні функції такі як, перегляд on-line Відео через інтернет, запис архіву на картку пам’яті яка вставляється безпосередньо в пристрій, налаштування запису по різним сценаріях (наприклад тільки на рух, або у вибранні години чи дні, можливо встановити постійний запис днем і в ночі тільки на рух, позначити зону при перетині якої відбудеться запис Відеонагляду і буде відправлене тривожне повідомлення в  додаток на мобільний пристрій. Це все може робити ІР камера відеоспостереження, а аналоговим камерам для цих функцій потрібний Відеореєстратор. Ще одним плюсом є те що за допомогою технології POE (Power over Ethernet) можна одним кабелем подати на камеру відео сигнал і живлення.

Декілька варіантів підключення системи IP Відеоспостереження Львів

 

Пару слів слід згадати про WI-FI відеонагляд Львів, так як для налаштування і монтажу деяких камер Ви зможете впоратися самі за пару хвилин, достатньо мати викрутку, тому що в комплектація камери WI-Fi Відеоспостереження входить блок живлення і декілька варіантів шурупів, замонарізів і Ви зможете використати їх при установці.

Варіант встановлення Відеоналяду Львів Wi-Fi підхоть для задач коли по деяким причиним не можливо надати кабель інтернету. Це може бути коли вже ремонт зроблений і кабель не передбачили, немає вільного місця в портах маршрутизатора (роутера, світча), магазин чи офіс в оренді і не має сенсу в прокладанні кабелів( що збільшує вартість монтажних робіт).

WI-FI наддасть Вам можливість переглядати Відео в реальному часі, і наддасть доступ до Архіву Відеонагляду.

Але слід пам’ятати що чим більше користувачів підключені до Вашого WI-Fi то вони на нього дають навантаження з яким йому може бути важко справитися і  це створить перебої в роботі Відеоспостереження.

Отож ми дійшли до ще одного варіанту побудови системи Відеонагляд Львів- Це Аналогові цифрові камери різних форматів таких як CVI, AHD, TVI і ми постараємося Вам коротко відповісти на питання чим відрізняються ІР система від Аналогової.

Отож Відеоспостереження Львів на основі аналогові-цифрової системи складається з таких компонентів як камера спостереження, відеореєстратор, пам'ять, блок живлення.

Давайте розберем камери спостереження, які вони бувають і яка відмінність від ІР камер.

Основна різниця між ними це те що ІР система може складатися з однієї камери так Вона є самостійним пристроєм а Аналог працює тільки через Відеореєстратор.

 Що це означає на прикладі : Коли Вам потрібно встановити одну камеру то оптимальний варіант буде ІР Відеонагляд Львів, так як по ціні він вийде в рази дешевший, але коли мова йде про встановлення Відеоспостереження від 3 камер то в цьому варіанті Аналогова система вийде економнішою, давайте розберемо чому так.

ІР камера містить в собі практично все що Відеореєстратор, а Аналогова-Цифрова здатна тільки передати відео на нього. З відси виходить що ціна на ІР систему є значно вищою. Тому давайте розглянемо пару варіантів де система Аналого-Цифрова буде мати переваги над ІР Системою.

  1. Коли у Вас початкова стадія робіт на вашому об’єкту ( приватний будинок, склад, магазин) і Ви можете прокласти кабель по якому буде і відео і живлення.
  2. Камери будуть знаходитися одна від одної на не великій відстані.
  3. Монтаж такої системи не потребує спеціальних навиків, тому його з легкістю можна зробити самому.

Декілька слів про Формати Аналогово-Цифрового Відеоспостереження Львів.

На Українському ринку представлено багато виробників, але лідерами є HIkvision (TurboHD) I Dahua (CVI), кожний з цих виробників розробив власний алгоритм перетворення звичайного аналогового сигналу в цифровий стандарт Відеоналяду. Відмінності одного від іншого є спосіб кодування Відео-Сигналу, це впливає на якість відео і об’єм пам’яті яку буде використано. Детальний опис Аналогової-Цифрової системи можете знайти на нашому сайті.

Схема Побудови Аналогової системи Відеонагляду Львів.

Схема Відеонаглдяду Аналогового

  1. Камера 2. Кабель Коаксіальний з живленням 3.Відеореєстратор 4. Кабель Ethernet 5.Перетворювач сигналу 6. Камера 7.Блок Живлення 8. Пам'ять 9. Кабель HDMI(підключається на пряму від Відеореєстратора до Телевізора) 10.Манітор 11.Кабель Ethernet 12.Маршрутизатор (Роутер) 13. Мобільний Додаток на Вашому Смартфоні.

Фільтр
Знайдено 5 
Підтвердіть
Для того, щоб додати товар в список бажань, Вам потрібно