• Ваш список
    "Список порівняння" порожній
(096) 279-35-07

Без вихідних
09:00 — 19:00
М. Львів,  вул. Щирецька 36, ТРЦ "Південний" 

Торгова Лінія " Західна 2а"

Встановлення відеоспостереження

Підключити відеоспостереження зараз

IPCamera.com.ua — інтернет-магазин, який надає послуги відеоспостереження — продаж камер і систем відеоспостереження, консультація, установка, а також обслуговування систем відеоспостереження. Пропонуємо повний комплекс послуг з відеоспостереження у Львові, Києві, Харкові та регіонах. IPCamera гарантує якість запропонованого Вам товару і супроводжуючих послуг з відеоспостереження. Наші фахівці забезпечать високоякісну роботу в найкоротші терміни за розумною ціною.

IPCamera виконає для Вас наступні послуги:

1. Складе професійний проект організації послуги відеоспостереження, враховуючи особливості і потреби кожного клієнта.


2. Зробить підбір та закупівлю необхідного обладнання відповідно до Ваших вимог та вимог технічного проекту.

3. Проведе монтаж і настроювання Вашої камери (навіть якщо Ви придбали її не в нашому інтернет-магазині). Розрізняють два типи камер відеоспостереження: аналогові і цифрові (IP). Аналогові підключаються за допомогою кабелю (використовується коаксіальний кабель). Для установки IP камер використовують "виту пару" (UTP / FTP). Якщо Ви хочете встановити відеокамеру в важкодоступному місці або для цього потрібно затратити багато кабелю, тоді ми рекомендуємо установку IP камери, яка живиться від інтернет кабелю за технологією Power over Ethernet (PoE).


4. Здійснить установку відеореєстратора. Установка відеореєстратора необхідна для запису і зберігання вашої відеоінформації. Наші фахівці зроблять всі необхідні настройки вже існуючої мережі (або організацію нової мережі), організовують підключення до мережі інтернет відеореєстратора для віддаленого відеоспостереження, а також налаштування програмного забезпечення на інших пристроях замовника.

5. Встановить пристрої електроживлення. Для того щоб подати потрібну напругу на камеру відеоспостереження в системах відеоспостереження використовуються блоки живлення і джерела безперебійного живлення.

6. У разі виникнення необхідності — усунення неполадок системи відеоспостереження, ремонт або заміна обладнання, ремонт кабельних трас.

7. Супровід системи відеоспостереження. Ми не залишимо Вас з Вашими невирішеними питаннями навіть після установки і настройки системи відеоспостереження. Наша технічна підтримка відповість Вам на всі Ваші запитання цілодобово 7 днів на тиждень.

Завітайте до нашої компанії і відчуйте всі переваги надання послуг відеоспостереження, такі як якість, гарантія, професіоналізм, досвід і звичайно ж індивідуальний підхід до кожного клієнта. Ми чекаємо саме Вашого дзвінка!

Підключити відеоспостереження зараз

Фільтр
Знайдено 5 
Підтвердіть
Для того, щоб додати товар в список бажань, Вам потрібно