• Ваш список
    "Список порівняння" порожній
(096) 279-35-07

Без вихідних
09:00 — 19:00
М. Львів,  вул. Щирецька 36, ТРЦ "Південний" 

Торгова Лінія " Західна 2а"

Про магазин

У нашому інтернет-магазині Ви знайдете інформацію про IP камери та супутні товари, так як системи IP відеоспостереження в нинішній час використовуються не тільки в будь-яких сучасних системах безпеки, але і в домашніх умовах та офісах. Ви зможете отримати консультацію фахівців і замовити товари не виходячи з дому чи офісу. Сьогодні наш інтернет-магазин набирає все більшої популярності серед інтернет-користувачів. Представлена ​​продукція сучасна, надійна, і, що не менш важливо, за прийнятними цінами. Асортимент нашого магазину дозволяє встановити відеоконтроль за об'єктами будь-якої складності. Установка IP відеоспостереження майже не вимагає прокладки додаткових ліній зв'язку. Так як передача даних відбувається по IP протоколу, по вже існуючій мережевій інфраструктурі. На відміну від звичайних відеокамер, IP камера не потребує прямого підключення до комп'ютера або будь-якого іншого апаратного комплексу. Її підключення може здійснюватися як за допомогою кабелю так і бездротово.

Наша задача

Наше завдання полягає не тільки в тому, щоб просто продати потрібний товар, але і в тому, щоб інформувати і консультувати покупця. Для цього ми готуємо статті і новини, детальні огляди IP камер. Озброївшись всебічною інформацією про цікавий пристрій і його головних конкурентів, Ви зможете самостійно прийняти зважене рішення про покупку саме того товару, який Вам потрібен. Нашою головною метою і основним принципом в роботі є задоволеність клієнтів — як роздрібних покупців, так і організацій. При вирішенні будь-яких питань ми завжди на вашому боці, тому що розуміємо — наше майбутнє на 100% в Ваших руках.

Наша мета

Ми прагнемо надати Вам максимум корисної інформації про товари, які продаємо. Інтернет-магазин забезпечений простими і ефективними інструментами підбору товарів за технічними характеристиками. Наприклад, в категоріях Ви можете задати сортування по параметрам, або мати можливість скористатися меню порівняння IP камер по технічним характеристикам. Ми готові запропонувати сумісні супутні товари та аксесуари. Всі товари в нашому магазині супроводжуються гарантією.

Будемо раді бачити Вас в числі наших клієнтів.

Фільтр
Знайдено 5 
Підтвердіть
Для того, щоб додати товар в список бажань, Вам потрібно