• Ваш список
    "Список порівняння" порожній
(096) 279-35-07

Без вихідних
09:00 — 19:00
М. Львів,  вул. Щирецька 36, ТРЦ "Південний" 

Торгова Лінія " Західна 2а"

Встанови систему відеонагляду

Встанови систему відеонагляду – це надійний спосіб захистити майно та підвищити рівень безпеки своєї оселі

Останнім часом в Україні стрімко зростає кількість пограбувань квартир та будинків. Нажаль, місто Лева вже не є виключенням. Якщо раніше Львів вважався не тільки чарівним містом, але й одним з найбезпечніших, то зараз статистика квартирних пограбувань невтішна. Так, прес-служба ГУ Національної поліції Львівщини зазначила, що у 2016-му році кількість таких злочинів у місті зросла втричі у порівнянні з минулим періодом. Тому правоохоронці наполегливо рекомендують мешканцям міста Львів подбати про безпеку власних домівок: встановити камери відеоспостереження, надійні металеві двері або звернутися до охоронних фірм.

Зараз все більше людей розуміють важливість відеоконтролю своїх осель. Правоохоронці зазначають, що це дійсно один з сучасних та провірених способів мінізувати ризики, підвищити рівень безпеки та контролю за всім, що відбувається навкруги. Все необхідне для відеонагляду за чесною ціною можна купити в інтернет-магазині Іpcamera.com.ua, до речі, по місту Львів доставка безкоштовна.

Які проблеми допомогає вирішити відеонагляд

Кожному зрозуміло, що навіть сам факт присутності камер спостереження в оселі відлякує злодіїв. Жителі Львова, купуючи системи відеонагляду у магазині Іpcamera.com.ua, мають можливість вирішити цілу купу питань одним махом.

Клієнт отримує постійний контроль за всім, що відбувається навколо його оселі.

Відеокамери мають великий психологічний вплив на можливих грабіжників. Наявність такого обладнання відлякує злочинців та значно підвищує рівень безпеки.

Впевненість та спокій та за своє майно. У якому б місці Ви не знаходились, Ви завжди можете отримати доступ до своїх камер спостереження та перевірити, чи все добре вдома.

Обладнання фіксує та записує всі порушення без виключень. При наявності таких записів знайти та доказати провину злодія значно простіше. Як показує практика, при відсутності відеозаписів – це зробити майже нереально.

Якщо спрацьовує сигналізація, системи відеонагляду у Львові реагують миттєво. У якій формі буде відправлятися сигнал при небезпеці, вирішує власник. Це може бути автоматичне повідомлення на телефон або виклик охорони.

І це лише очевидні переваги, які надає відеонагляд. Насправді їх значно більше.

ЦІКАВО: хмаркові технології на захисті правопорядку

Крім того, IPcamera.com.ua пропонує своїм клієнтам підключити систему відеоспостереження Lira, яка завдяки унікальним хмарним технологіям дозволяє отримати online-доступ до відеозаписів, управління камерами та архівом інформації з будь-якого пристрою та операційної системи. При цьому не потрібні додаткові витрати на прилади. Більше інформації про інтерактивну послугу читайте тут.

Іpcamera.com.ua: кращий вибір систем відеонагляду у Львові

Наш інтернет-магазин IPcamera.com.ua пропонує шикарний асортимент сучасних та надійних систем відеоспостереження за кращими інтернет-цінами. Звертаємо увагу, що на все обладнання діє гарантія на обладнання один рік з дати продажу. Крім того, термін гарантії вказаний в описі кожного товару.

Є запитання, дзвоніть у будь-який час. Ми працюємо цілодобово. Експерти з безпеки завжди готові відповісти на всі Ваші питання. Отримати безкоштовну консультацію можна прямо зараз за телефонами (032) 254-00-25 або (068) 750-66-59.

До речі, якщо у Вас є час та натхнення, приходьте до нас особисто. Ми ознайомим Вас з найсучаснішими новинками світу відеоспостереження. Знайти нас можна за адресою: м. Львів, вул. Щирецька, 36, ТВК «Південний», ТЦ «Карпати». Чекаємо у гості щодня з 09.30 – 18.30.

Фільтр
Знайдено 5 
Підтвердіть
Для того, щоб додати товар в список бажань, Вам потрібно