• Ваш список
    "Список порівняння" порожній
(096) 279-35-07

Без вихідних
09:00 — 19:00
М. Львів,  вул. Щирецька 36, ТРЦ "Південний" 

Торгова Лінія " Західна 2а"

Відеореєстратор відеоспостереження

Більшість систем відеоспостереження будуються за допомогою відеореєстраторів. Вони призначені для запису відеосигналу, що надходить з відеокамери. Сигнал піддається компресії після чого записується на жорсткий диск. Серед реєстраторів виділяють кілька видів — це simplex, triplex і pentaplex. Simplex як правило з можливістю виконання одного завдання, triplex — два-три завдання, pentaplex від 5-ти до 7-ми завдань одночасно. Наприклад, здійснювати запис відео, переглядати архів, передавати відеосигнал через Інтернет і т.д.

Відеореєстратори діляться по типу підключення камер. Одні можуть працювати з аналоговими камерами, другий тип — гібридний для роботи з аналоговими та IP камерами, третій тип — для IP камер і четвертий — для HD SDI камер. Також вони поділяються за кількістю каналів для підключення відеокамер, найчастіше це чотири, вісім, шістнадцять чи тридцять два канали.
Також він може здійснювати запис відео в різних форматах СIF, D1, 960Н, 2CIF, HD, FullD1, SD, FullHD, 4K. Наприклад, CIF це роширення 352 на 288 Пікселів, D1 це розширення 704 на 576 Пікселів і 960Н це розширення 976 на 582 Пікселя і т.д.

Відеореєстратори відрізняються ще й тим що мають різні характеристики передачі даних через мережу. Наприклад, реєстратор має можливість запису FullHD, але через мережу буде передавати в форматі SD. На це при виборі моделі також потрібно звернути свою увагу.
Ще одна відмінність — це кількість встановлюваних жорстких дисків, що впливає на глибину архіву записів. Також реєстратори розрізняються кількістю аудіо входів, можливістю підключення сигналізації, наявністю наскрізного відеоканалу і перш за все виходом для підключення різного типу моніторів і телевізорів.

Відеореєстратори представлені на IPCamera.com.ua мають російськомовне меню і працюють в форматі CIF, 2CIF, D1, FullD1, SD, HD, FullHD, а також мають зручний і інтуїтивно зрозумілий інтерфейс, щоб Вам не було необхідності кожного разу відкривати інструкцію.
Серед фахівців з безпеки і простих споживачів послуг відеоспостереження вже знайшлося багато людей, які повністю довірилися вибору IPCamera.com.ua і їх кількість щодня зростає. Приєднуйтесь до нас і будьте впевнені в своєму виборі!

Ціни на відеореєстратори          Замовити обладнання зараз

Видеорегистратор

Фільтр
Знайдено 5 
Підтвердіть
Для того, щоб додати товар в список бажань, Вам потрібно