• Ваш список
    "Список порівняння" порожній
(096) 279-35-07

Без вихідних
09:00 — 19:00
М. Львів,  вул. Щирецька 36, ТРЦ "Південний" 

Торгова Лінія " Західна 2а"

Відеонагляд Львів у Магазині

Відеонагляд Львів у Магазині

На сьогоднішній день як заправило при відкриті магазину , власник думає про встановлення Відеонагляду для вирішення ситуацій які можуть бути або щоб їх не допустити. І щоб максимально забезпечитись від них потрібно грамотне встановлення системи Відеонагляду у Львові.

Встановлення системи Вам наддасть можливість контролю за всіма приміщеннями як торгових так і складських. Персонал буде знати що за ними ведеться спостереження і в них не повинно вже бути думок про те як обдурити Вас чи щось приховати. Вирішить конфлікту ситуацію з клієнтом або постачальником.

 Розглянемо на конкретних прикладах для чого він буде корисний і які питання може вирішити.

В магазині за цілий день можуть проходити сотні людей і за кожним з них не можливо прослідкувати, і продавець теж не може весь час за ними дивитись, тому наявність відеонагляду  зафіксує всі події які були і є профілактикою крадіжок, так як по статистиці 90% людей які побачили Відеоспостереження відмовляється від своїх злих помислів.

Контроль продавця дозволить Вам бачити коли він приходить і коли закриває магазин, який товар прийняв, як ставиться до Вашого обладнання і як обслуговує клієнтів. Важливо коли в магазині є окремий вхід чи склад встановити там також систему Відеонагляду для виявлення причини нестачі товару. Також наддасть можливість для оперативного вирішення конфліктних ситуацій між покупцем або постачальником.

Які варіанти побудови системи Відеоспостереження Львів? Для мінімальних задач коли площа магазину не є великою можна обійтись однією- двома IP камерами. Даний Варіант є оптимальним так як камери можуть працювати через WI-FI (наддасть доступ з мобільного додатку і до Архіву), ціна таких камер починається  від 2200 грн. плюс картка пам’яті (128G) 950 грн. що забезпечить архів відео до 5 днів. Якщо Ваш магазин має декілька торгових залів, склад чи окремий вхід, або рампу то в таких випадках краще зробити систему відеонагляду через відеореєстратор. Дана система вийде економнішою тому що ціна камери буде від 650 грн. , реєстратора 2200 грн. і пам'ять 1650 грн.

Відеонагляд Львів для магазину потребує визначити кілька моментів, скільки і які камери Вам потрібні, наприклад якщо Ви хочете охопити зону розрахунку з клієнтами то тоді потрібно поставити камери з меншим кутом огляду що в свою чергу дасть чітку деталізацію. Другий момент скільки архіву Вам потрібно, якщо Вам достатньо одну камеру і до 5 днів запису відео тоді ідеальний варіант буде ІР камера. Для мережі магазинів замовляйте обладнання одного виробника так Ви будете мати всі камери в одній програмі.

Довіряйте встановлення Відеонагляду спеціалістам, так як монтажники з безкоштовних сайтів оголошень  сьогодні працюють а завтра Ви їх не знайдете. Наш магазин вже 7 років працює для того щоб наші клієнти отримали повний спектр послуг від продажу і монтажу та гарантійне обслуговування.

Фільтр
Знайдено 5 
Підтвердіть
Для того, щоб додати товар в список бажань, Вам потрібно