• Ваш список
    "Список порівняння" порожній
(096) 279-35-07

Без вихідних
09:00 — 19:00
М. Львів,  вул. Щирецька 36, ТРЦ "Південний" 

Торгова Лінія " Західна 2а"

Відеоспостереження та їхні типи

Відеоспостереження

Володіючи широким спектром стилів і функцій, камери відеонагляду широко поширені в більшості галузей промисловості по всьому світу. Відеоспостереження забезпечуює різні функції, від запобігання крадіжки і вандалізму до моніторингу трафіку і погоди і т. д. Об'єднуючи найпоширеніші функції камери спостереження з міцним зовнішнім корпусом або із стриманою конструкцією, IP-камера може бути встановлена ​​практично в будь-якому місці. Це робить її ідеальною для моніторингу як всередині, так і за межами підприємств чи офісів, в віддалених місцях або записи високоякісного відео для виявлення підозрілих людей.

Як власник бізнесу, одним із головних пріоритетів є захист вашої власності від крадіжок і зломів, а також недобросовісних співробітників. Завдяки досягненням в області систем Відеоспостереження  ви можете покластися на експертів з віддаленої безпеки, щоб контролювати вашу систему в on-line швидко реагувати на будь-які дії. Видимі камери відеоспостереження часто є стримуючим фактором для зловмисників через можливість їх ідентифікації на відео. Використовуючи IP-камери для розпізнавання осіб, ви можете захистити свій будинок, бізнес або офіс від пошкоджень. Також бувають Wi-Fi IP-камери, які забезпечують бездротове підключення. Камери відеоспостереження використовують можливості інтернет-мереж для відправки та отримання даних. Це спрощує установку і підключення до всієї системи, і ви можете в будь-який час переглядати прямі трансляції за допомогою безкоштовних мобільних додатків для смартфонів і планшетів.

Загалом, комплект відеоспостереження складається з декількох вуличних камер і гібридного відеореєстратора, що забезпечує високу ефективність для організації комплексного відеоспостереження.

На нашому сайті представлений широкий вибір пристроїв для відеоспостереження. Забезпечуємо тільки якісною продукцією кожного свого покупця.

Фільтр
Знайдено 5 
Підтвердіть
Для того, щоб додати товар в список бажань, Вам потрібно