• Ваш список
    "Список порівняння" порожній
(096) 279-35-07

Без вихідних
09:00 — 19:00
М. Львів,  вул. Щирецька 36, ТРЦ "Південний" 

Торгова Лінія " Західна 2а"

Відеоспостереження — просто і доступно

Сьогодні я хочу донести тему Відеоспостереження для початкових споживачів, новачків послуг відеоспостереження, використовуючи асоціації. Асоціація — в психології, це закономірний зв'язок між певними фактами, подіями і явищами, який відображений в свідомості і закріплений в пам'яті. Говорячи більш простою мовою, асоціація — це щось, що змушує нас думати про щось інше. Наприклад, лисиця асоціюється у свідомості з хитрістю, білий колір — з чистотою і непорочністю, червоний — з пристрастю і т.д.

Почнемо мабуть з головного — Відеоспостереження. У багатьох, я впевнена, воно асоціюється з чимось забороненим, пов'язаним зі стеженням, зі злочинністю тощо. Моя асоціація наступна: Відеоспостереження це контроль, за тим що відбувається, безпека, підвищення ефективності праці, турбота про близьких і рідних.

Друга асоціація буде пов'язана з відеокамерою — це фіксація фактів, це відеодоказ, це зйомка і збереженням радісних і не дуже, життєвих чи виробничих моментів.

Аналогова відеокамера — це літня, але дуже розумна і впевнена в собі жінка, з багатим життєвим досвідом. Вона знає що робити, як робити, навіщо робити і ніколи не завдасть Вам зайвого клопоту.

IP камера — це модна, стильна, ділова дівчина, яка знає собі ціну. До неї потрібно буде знайти підхід, але підкоривши її Ви будете задоволені результатом її роботи.

Відеореєстратор — це дуже розумний і цілеспрямований керівник, який здійснює контроль роботи своїх підлеглих, головне його вміння це довгострокова пам'ять з найдрібнішими подробицями.

Комплект відеоспостереження — це цілісна система послуг відеоспостереження, це готовий продукт, не напівфабрикат, це готове рішення задачі відеоспостереження.

IPCamera.com.ua — це висока кваліфікація, великий досвід роботи, відповідальність до справи, яку вона здійснює, ефективна робота і 100% успіх.

Підключити відеоспостереження зараз

Фільтр
Знайдено 5 
Підтвердіть
Для того, щоб додати товар в список бажань, Вам потрібно