• Ваш список
  "Список порівняння" порожній
(096) 279-35-07

Без вихідних
09:00 — 19:00
М. Львів,  вул. Щирецька 36, ТРЦ "Південний" 

Торгова Лінія " Західна 2а"

Відеонагляд Львів Сьогодні

Відеонагляд Львів

Відеоспостереження Львів та інші населені пункти регіону) – це комплекс програмно-апаратних пристроїв, які використовуються для індивідуального спостереження і контролю всередині приміщень чи зовні. Сьогодні встановлення відеокамери вважається одним із найбільш надійних способів забезпечити охорону своєї власності.

Системи відеонагляду міцно ввійшли в наше життя. Адже навіть якщо у вашому будинку немає відеокамери, цей пристрій можна зустріти практично в усіх робочих офісах, магазинах, торгових центрах та інших громадських місцях.

Яке обладнання використовується для відеоспостереження?

Є два типи обладнання для відео нагляду – аналогове та цифрове. Перший тип найбільш поширений, що пояснюється, насамперед, доступною вартістю та надійністю. Зверніть увагу: назва системи відеоспостереження Львів пов’язна безпосередньо з типом камер, що використовуються в ній.

В залежності від функціоналу відеокамери можуть мати різну конструкцію.

 • ВОХ-пристрої зі змінним об’єктивом та герметичним кожухом. Такі камери використовуються в різних умовах, можуть знімати та передавати кольорове чи чорно-біле зображення.
 • Купольні відеокамери. Завдяки спеціальному кожуху пристрої можуть прокручуватись в усіх напрямках. Вартість цих камер відносно невисока. Використовуються в приміщеннях банків, офісів, в торгових центрах та житлових будинках.
 • Циліндричні (або корпусні) камери. Мають корпус з підвищеним захистом від вологи, фіксовану фокусну відстань.
 • Поворотні PTZ-пристрої з можливістю широкого огляду. Створені для зовнішнього встановлення відеоспостереження Львів. До речі, цими камерами можна керувати дистанційно (через ІР-адресу).
 • Відеореєстратори (DVR-камери з безперервним записом). Оптимальний варіант для водіїв.
 • Відеоняні – керовані системи спостереження за дітьми. Незамінний помічник для молодих батьків.
 • Муляжі камер – дуже правдоподібне обладнання. Пристрій неможливо відрізнити від справжнього. Муляжі використовуються для заощадження загального бюджету на встановлення відеонагляду Львів та інші населені пункти регіону).

За місцем використання розрізняють також зовнішні та внутрішні камери із різним рівнем захищеності від впливу негативних природних факторів (мороз, сніг, дощ).

Основні складові системи відеоспостереження

Більшість систем, крім відеокамер включають в себе:

 • відео реєстратори;
 • монітори;
 • кабельну чи бездротову мережу;
 • блоки живлення;
 • додаткові елементи.

Завдяки оптимальній компоновці сучасні системи відеоспостереження Львів мають широкий набір функцій, дозволяють спостерігати за різними об’єктами в режимі реального часу та записувати зображення на цифрові носії.

Професійний відеонагляд (Львів) – це величезний вибір охоронних систем спостереження від відомих світових брендів. Все, що вам потрібно, можна замовити у нас: від найпростіших комплектів для приватного будинку чи квартири до індивідуальних систем відеоспостереження для великих бізнес-об’єктів. Займаємось не тільки реалізацією якісного устаткування, а й установкою «під ключ». Звертайтесь!

Вибрати Систему Відеоспостереження ТУТ!

Фільтр
Знайдено 5 
Підтвердіть
Для того, щоб додати товар в список бажань, Вам потрібно