• Ваш список
    "Список порівняння" порожній
(096) 279-35-07

Без вихідних
09:00 — 19:00
М. Львів,  вул. Щирецька 36, ТРЦ "Південний" 

Торгова Лінія " Західна 2а"

Відеонагляд Львів — Запитання та Відповіді

В даній статті ми розглянем найбільш популярні та поширені запитання, з якими до нас звертаються потенційні споживачі послуг відеоспостереження та спробуєм надати просту та вичерпану інформацію по даних питаннях:

1. Що включає в себе система відеонагляду?

Система відеонагляду може складати собою:

  • одну камеру (IP-камера — самостійний автономний пристрій, який фіксує події та в окремих моделях камер зберігає інформацію)
  • дві та більше відеокамер, відеореєстратор, жорсткий диск та комплектуючі (кабеля, роз'єми, блоки живлення і т.д.)

2. Що таке IP-відеонагляд?

IP-відеонагляд прийшов на зміну аналоговому. Основна його відмінність — передача інформації в цифровому форматі. IP-відеонагляд забезпечує чітку деталізацію зображення, портативність, простоту включення та має істотно більше функцій ніж аналог.

3. Що таке аналоговий відеонагляд?

Аналоговий відеонагляд був першим і завоював велику кількість прихильників. Основною його перевагою є доступна ціна. Основними недоліками є — прокладання кабелів, аналогові камери не можуть працювати самостійно і потребують відеореєстратора для організації відеонагляду.

4. Що краще аналоговий чи цифровий відеонагляд?

Однозначно на дане запитання відповісти не можна — кожен конкретний випадок організації відеоспостереження є індивідуальним. Якщо клієнтові потрібна одна камера хорошої якості — тоді однозначно IP-камера з високою розділовою здатністю. Якщо клієнтові потрібно багато відеокамер з обмеженим бюджетом — тоді слід подивитись в сторону аналогового відеонагляду, який за цілком доступною ціною вирішить проблему спостереження за безпекою на об'єкті.

5. Де зберігається інформація з відеокамер?

Відеоінформацію з камер спостереження можна зберігати на картах пам`яті (від 2-х до 8-и діб), жорстких дисках (від 1-го до 4-х місяців), безпосередньо на ПК (в залежності від об'єму жорсткого диску).

6. Яка швидкість інтернету потрібна для цифрового відеонагляду?

Одна IP-камера потребує швидкості Інтернету, як мінімум, 1 Мбіт/1 камеру, в залежності від кількості IP-камер можна розрахувати необхідну швидкість інтернету.

7. Чим відрізняється внутрішня відеокамера від зовнішньої?

Основною відмінністю зовнішньої камери від внутрішньої є вологозахищеність, функціональність при мінусових та плюсових температурах, вандалозахищеність.

8. Чому не продають мініатюрних (шпіонських) камер?

Шпіонські камери заборонені законом України. У ст.32 Конституції України проголошується, що ніхто не може втручатись в особисте життя особи, крім випадків передбачених КУ. Приховане відеоспостереження може проводитись: при проведенні слідчих та пошукових дій; у судовому процесі; при затриманні злочинців, підозрюваних у скоєнні злочину, правопорушників; правоохоронними органами за дозволом суду.

У цій статті, ми привели малу частину цікавих запитань про відеоспостереження. Далі вибір за Вами. Бажаємо Вам стати безпосередніми та впевненими користувачами та споживачами розумних систем відеоспостереження!

Фільтр
Знайдено 5 
Підтвердіть
Для того, щоб додати товар в список бажань, Вам потрібно