• Ваш список
    "Список порівняння" порожній
(096) 279-35-07

Без вихідних
09:00 — 19:00
М. Львів,  вул. Щирецька 36, ТРЦ "Південний" 

Торгова Лінія " Західна 2а"

Відеоспостереження Львів

Турбота про безпеку та конфіденційність стала частиною сучасного життя, як в особистих, так і в комерційних цілях. Будь то зберігання медичних документів лікарні, сімейних реліквій чи юридичних файлів малого бізнесу, кожен хоче бути впевненим, що їх цінності зберігаються в надійності і безпеці настільки наскільки це можливо.

З 2014 року у Львові правоохоронці спільно з міською владою почали впроваджувати проект по встановленню техніки для відеоспостереження. Цей крок правоохоронці пояснюють прагненням подбати про нашу з вами безпеку. У поліції кажуть, що традиційне патрулювання — це вчорашній день, а людський ресурс варто замінювати технічними засобами. Тому в рамках програми «Львів — безпечне місто» відеокамери насамперед встановили в центрі міста.

За порядком у місті стежитимуть камери — відео буде аналізувати Центр безпеки міста, який незабаром запрацює. З такою системою можна швидко ліквідувати затори на дорогах, помічати підозрілі предмети і оперативно розкривати кримінальні злочини.
Якісна система відеоспостереження дозволяє знизити рівень злочинності на 30 відсотків. Паралельно системою користуватимуться правоохоронці і спецслужби. Поки Центр безпеки міста тільки створюється, відеоспостереження вже є невід'ємною частиною роботи поліцейських. Як розповів Юрій Гладун, начальник Штабу Головного Управління поліції у Львівській області, в цьому році камери Львівавтодору і поліції з'єднали в єдину мережу. Лікарні, вокзали, зупинки та місця великого скупчення людей — все буде під пильним наглядом. Спостерігати за ситуацією можна в режимі реального часу, а при необхідності — швидко знайти необхідний запис в архіві. Згодом система відеоспостереження стане більш інтелектуальною. Систему спеціально розробили під наші кліматичні умови: стійка до вологості і холоду, вона зможе працювати навіть якщо виникнуть проблеми з живленням. Мережу камер відеоспостереження планують активно розширювати і за межами центру міста. Вже в наступному році камер буде дві сотні, а до 2020-го року — не менше як півтори тисячі. Згодом ми зможемо з упевненістю стверджувати — Львів — безпечне місто.

Убезпечити себе і своє майно це обов'язок кожної свідомої людини — користуйтеся винаходами технологічного прогресу з користю для себе, використовуйте розумні системи відеоспостереження для безпеки вашого життя та майна.

Видеонаблюдение в городе

Фільтр
Знайдено 5 
Підтвердіть
Для того, щоб додати товар в список бажань, Вам потрібно