• Ваш список
    "Список порівняння" порожній
(096) 279-35-07

Без вихідних
09:00 — 19:00
М. Львів,  вул. Щирецька 36, ТРЦ "Південний" 

Торгова Лінія " Західна 2а"

Встановлення систем відеоспостереження, відеоспостереження для школи

Більшу частину свого життя ми, дорослі, проводимо на роботі, а наші діти в стінах шкільних закладів. Турботливі батьки заздалегідь до навчального процесу купують своїм дітям — шкільну форму, сумки, рюкзаки, канцелярські товари та багато іншого — щоб їхні діти перебуваючи поза стінами будинку відчували себе комфортно і безпечно.

З кожним роком — контроль над дітьми стає слабкішим, кожне нове покоління — розумнішим, дорослішим, ніж попереднє. Діти все більше прагнуть бути дорослими, самостійними, вольовими — і це в певному сенсі — добре (я маю на увазі — прагнення), але найчастіше вчинки наших дітей потрібно контролювати і направляти в правильну течію.

Як ми можемо контролювати наших дітей в школі, коли нас немає поруч? Як ми можемо бути спокійними за безпеку своєї дитини в стінах школи? Це питання зовсім не риторичне. На сьогоднішній день, з розвитком нових технологій відеоспостереження — Ви можете і повинні бути в курсі шкільних буднів своєї дитини.

Нові технології системи відеоспостереження дозволять Вам за допомогою будь-якого зручного для Вас пристрою (комп'ютера, планшета, ноутбука або смартфона) вести відеоспостереження за тим, що відбувається в навчальному закладі, при наявності системи IP відеоспостереження. Потрібно зауважити, що це буде високоякісне зображення зі звуковим сигналом.

Виходячи з вищевикладеного, виникає логічне запитання — чому наші навчальні заклади, в більшості випадків, не обладнані системами відеоспостереження? Відповідь звичайно ж криється в грошах — наша держава не в змозі на сьогоднішній день забезпечити такий кошторисний проект. Адже кожен навчальний заклад потребує не однієї відеокамери, а цілої системи відеокамер, яка може налічувати від 2-х до 30-и внутрішніх відеокамер і хоча б 2-х вуличних відеокамер, не кажучи вже про відеореєстратори (пристрої для запису). У той же час — у держави немає грошей на ремонт шкільних приміщень, а наші класи — мають євроремонт, нові меблі і навіть техніку у вигляді комп'ютера або ТВ в класі; у держави немає грошей на нові склопакети — але на сьогоднішній день майже всі шкільні заклади мають ці найновіші склопакети? Звідки? Звичайно ж — за рахунок батьків, які подбали про те щоб їх дітям було в школі затишно і тепло, так як саме в стінах цієї установи їх чадо проводить більшу частину свого дня.

І знову питання — чому ми, такі турботливі батьки, подбали, щоб купити своїм дітям нові речі, зробити ремонт класу та школи, придбати нові меблі, але не подбали про найголовніше — про безпеку наших дітей, нашого майбутнього? Хіба Вам не буде спокійніше працювати або відпочивати, бачачи своє чадо, що сидить за партою, гризучи граніт науки або поїдаюче приготований Вами заздалегідь бутерброд?

Система відеоспостереження в школі створена не тільки для контролю Ваших дітей, а й для контролю за вчителями, за їдальнею, за порядністю і працьовитістю шкільних працівників, для підняття загальної дисципліни і культури, для вирішення спірних питань і ситуацій, яких в школі як відомо вистачає. Відеокамери можуть допомогти зменшити кількість крадіжок в школі, а також кількість конфліктних ситуацій, запобігти непедагогічній поведінці вчителів або провокації з боку дітей.

Ця стаття покликана не критикувати Вас, як батьків — а є приводом замислитися про необхідність монтажу системи відеоспостереження в навчальних закладах, в конкретному випадку — в школі. Будьте завжди пильні — особливо, якщо це стосується Ваших дітей!

Підключити відеоспостереження зараз

Фільтр
Знайдено 5 
Підтвердіть
Для того, щоб додати товар в список бажань, Вам потрібно