• Ваш список
    "Список порівняння" порожній
(096) 279-35-07

Без вихідних
09:00 — 19:00
М. Львів,  вул. Щирецька 36, ТРЦ "Південний" 

Торгова Лінія " Західна 2а"

Відеоспостереження в офісі

Відеоспостереження для офісу може стати Вашим помічником у сфері безпеки Вашого бізнесу, допоможе правильно організувати робочий процес і підвищити ефективність праці. Всі, без винятку, великі підприємства, офіси, заводи, концерни користуються послугами відеоспостереження з метою жорсткого контролю виробничого і робочого процесу. Менш популярні і затребувані послуги відеоспостереження для середнього та малого бізнесу, часто це пов'язано з додатковими грошовими витратами.

Так давайте ж розберемося: чим корисні послуги відеоспостереження? Що вони можуть нам запропонувати і чим можуть бути корисними в сфері бізнесу і праці?

Первинною метою послуг відеоспостереження завжди було і буде система безпеки — тобто, відеоспостереження є частиною охоронної системи, за допомогою якої можна зафіксувати або запобігти злочинам. Як правило, першу камеру відеоспостереження встановлюють на вході і виході з офісного приміщення. Ще одну (як мінімум) безпосередньо в приміщенні офісу.

Відеоспостереження використовують для контролю робочого процесу, а саме фіксування приходу і виходу підлеглих на робочих місцях, відеозвіт трудових процесів і моментів, контролю ефективності праці. Нові технології системи відеоспостереження дають можливість відображення не тільки якісної картинки, але і якісного звукового сигналу, за допомогою якого Ви будете в курсі всіх подій в офісі або на підприємстві.

Відеоспостереження дисциплінує співробітників, може служити доказовою базою, є елементом охоронної системи, добре впливає на імідж компанії.

Таким чином, наявність відеоспостереження в офісі — це додаткові можливості контролю Вашого бізнесу, підвищення ефективності апарату управління, формування цілісної системи безпеки Вашого бізнесу.

Підключити відеоспостереження зараз

Фільтр
Знайдено 5 
Підтвердіть
Для того, щоб додати товар в список бажань, Вам потрібно