• Ваш список
    "Список порівняння" порожній
(096) 279-35-07

Без вихідних
09:00 — 19:00
М. Львів,  вул. Щирецька 36, ТРЦ "Південний" 

Торгова Лінія " Західна 2а"

ІР відеоспостереження, відеоспостереження через Інтернет

Відеоспостереження через інтернет розвивається все швидше, IP камер стає все більше, відеоаналітіка все розумнішою — особи ідентифікуються, номери машин визначаються, тривожні повідомлення надсилаються! З розвитком ринку відеоспостереження розвиваються і вдосконалюються технології зберігання інформації. Одним з таких досягнень стало хмаркове зберігання даних.
Термін «хмаркове сховище» прийшов в словооббіг фахівців з інформаційних технологій як синонім слова «десь там». На самому початку так називали пристрої, розуміння яких не було важливим для сприйняття і розуміння. Згадайте, наприклад, як ілюструють мережу, коли її зображують на малюнку, це — хмара. Всі технології зараз спрямовані в русло компактності і мінімалізму, набирає популярність так зване CCTV відеоспостереження, яке працює на технології WiFi.
Хмарні технології дозволяють зберігати відеоінформацію за межами об'єкта, на якому встановлені IP камери. Що це означає? Це означає що:

  • по-перше, відеоінформація фізично захищена від сторонніх осіб. Так як зберігаючи свою відеоінформацію на відеореєстраторі, який знаходиться в одному приміщенні з IP камерами — сторонні мають можливість фізично пошкодити відеореєстратор і в свою чергу інформацію, яка на ньому зберігалася.
  • по-друге, хмаркове зберігання даних дозволяє заощадити гроші на покупку відеореєстратора, жорсткого диска та інших засобів для зберігання відеоінформації, що не може не радувати користувачів, які мають IP камери.
  • по-третє, використовуючи хмаркові технології відеоспостереження — Ви отримуєте відмінну, легкокеровану систему відеоспостереження, яка буде відповідати вимогам навіть самих вимогливих користувачів систем відеоспостереження та дозволить керувати всім відеопотоком через віддалене підключення до мережі інтернет.
    Серед фахівців з безпеки і простих споживачів послуг відеоспостережень вже знайшлося багато людей, які повністю довірилися хмарковому зберіганню даних і їх кількість щодня зростає.

Підключити відеоспостереження зараз

Фільтр
Знайдено 5 
Підтвердіть
Для того, щоб додати товар в список бажань, Вам потрібно