• Ваш список
    "Список порівняння" порожній
(096) 279-35-07

Без вихідних
09:00 — 19:00
М. Львів,  вул. Щирецька 36, ТРЦ "Південний" 

Торгова Лінія " Західна 2а"

Відеоспостереження

Надійність і розповсюдженість камер відеоспостереження різко виросла в останні десятиріччя. Численні будинки і власники бізнесу, в своїх охоронних системах, мають вбудовані камери відеоспостереження для забезпечення більш високого рівня безпеки. Відеоспостереження в Україні є законним, крім ведення прихованого спостереження. Стаття 31 Конституції України говорить: «Кожному гарантується таємниця листування, телефонних розмов, телеграфної та іншої кореспонденції. Винятки можуть бути встановлені лише судом у випадках, передбачених законом, з метою запобігти злочинові чи з'ясувати істину під час розслідування кримінальної справи, якщо іншими способами одержати інформацію неможливо».
"Одна картинка коштує тисячі слів" - ця приказка звучить дуже правдоподібно в суді. За даними недавнього дослідження, наявність доказів відеоспостереження в суді збільшує ймовірність засудження підозрюваного в два рази. Стратегічне розміщення камери відеоспостереження (в рамках Закону України) допомагає у виявленні та переслідуванні вандалізму, крадіжок, жорстокого поводження з дітьми, переслідування і вимагання.
Деякі з найбільш поширених місць, де найбільш доцільно використання відеоспостереження є — казино, поліцейські відділки, будинки для людей похилого віку, будівельні майданчики, в'язниці, лікарні і магазини роздрібної торгівлі. Моніторинг діяльності нянь і домашніх робітників з камерами відеоспостереження є зростаючою тенденцією.
Багато незалежних досліджень в Україні та інших країнах Європи припустили, що відеоспостереження діє як потужний стримуючий фактор, який зупиняє злочини перш, ніж вони відбудуться. Дослідження також показують, що система відеоспостереження може бути надзвичайно ефективним інструментом управління в руках органів місцевого самоврядування або будь-якого іншого користувача.

Видеонаблюдение

Фільтр
Знайдено 5 
Підтвердіть
Для того, щоб додати товар в список бажань, Вам потрібно