• Ваш список
    "Список порівняння" порожній
(096) 279-35-07

Без вихідних
09:00 — 19:00
М. Львів,  вул. Щирецька 36, ТРЦ "Південний" 

Торгова Лінія " Західна 2а"

Встановлення відеоспостереження у Львові та Львівській області

Одним з основних напрямків діяльності інтернет-магазину IPCamera є надання послуг з проектування, монтажу та сервісного обслуговування систем відеоспостереження.

Система відеоспостереження є важливим компонентом захисту. Правильний підбір необхідного обладнання, грамотне розташування кожного пристрою, професійний монтаж і введення в експлуатацію буде гарантувати максимальну ефективність всього комплексу системи безпеки.

Замовивши в нас послугу встановлення відеонагляду Ви обов'язково отримаєте безкоштовну експертну оцінку досліджуваного об'єкту. Наш спеціаліст в любий, зручний для Вас, час здійснить виїзд на місце для оцінки безпеки вашої власності, знайде слабкі місця системи безпеки, висвітлить проблеми і шляхи їх вирішення, допоможе з вибором обладнання, яке повинно бути використано для максимального охоплення території.

Кожна ситуація вимагає індивідуального підходу, експертне обстеження дозволяє нам запропонувати клієнту найбільш правильний, зручний та оптимальний варіант. Види і кількість пристроїв системи відеоспостереження, їх розташування, кабелі для відеокамер, потреба в додаткових функціях всієї системи і тому подібне — всі технічні питання будуть вирішені до завершення проекту.

Ми маємо досвід у створенні систем відеоспостереження на базі відеокамер компанії Hikvision, Intervision, Dahua. Ми є офіційними імпортерами систем безпеки Winson та Tiensun.

Ми допомогаєм встановлювати свої системи відеоспостереження підприємствам, організаціям, банкам, домовласникам і т.д., а також розробляємо попередньо сконфігуровані системи, спеціально призначені для наших клієнтів, щоб полегшити процес установки.

Ви можете перестати турбуватися про безпеку вашого майна, тому що ми будемо піклуватися про нього для вас. Ви будете користуватися нашими знаннями і досвідом, так що вам не доведеться турбуватися про ефективність вашої системи.

Встановлення відеоспостереження.

Фільтр
Знайдено 5 
Підтвердіть
Для того, щоб додати товар в список бажань, Вам потрібно