• Ваш список
  "Список порівняння" порожній
(096) 279-35-07

Без вихідних
09:00 — 19:00
М. Львів,  вул. Щирецька 36, ТРЦ "Південний" 

Торгова Лінія " Західна 2а"

Встановлення систем відеонагляду у Львові

 

Бажаєте, щоб приміщення вирізнялося безпечністю, а все, що у ньому відбувається, було під вашим невпинним контролем? Тож варто встановити відеонагляд. Замовити необхідне обладнання на території України можна у нашому інтернет-магазині. Для мешканців Львова спектр послуг трохи розширено – до вашої уваги монтаж будь-якої складності від наших профі. IPcamera.com.ua – Інтернет магазин простих та ефективних рішень.

Значення та класифікація

Система відео нагляду – це сукупність оптично-електронного оснащення. Його створено задля візуального контролю над тим, що відбувається, а також для виконання швидкого аналізу отриманих зображень. Зазвичай такі системи складаються з наступних компонентів: камера відеоспостереження, комутатор, сукупність кабелів та додаткові елементи.

Класифікація систем відеоспостереження доволі проста. В залежності від місця встановлення, виділяють 2 типи обладнання:

 • вуличне чи зовнішнє – така техніка доповнена специфічними кожухами, які захищають її від вологи та зміни температурних показників;
 • внутрішні чи ті, що використовуються у приміщеннях – їх встановлюють у домах, квартирах, офісах.

В залежності від специфіки та типу монтажу виділяють ще 2 групи обладнання:

 • мобільне – це бездротові камери відеонагляду, які легко переміщувати, періодично змінюючи кут фільмування;
 • стаціонарне – таке обладнання встановлюється у заздалегідь підібраних точках, а зміна позицій камер доволі складна у технічному плані.

Корисна порада: обираючи системи відеонагляду у Львові чи іншому місті України, не забувайте про технічні можливості. Так, під час придбання камер важливо враховувати кут огляду – це допоможе виключити наявність «мертвих зон». Детальніше про особливості добору та розміщення оснащення вам розкажуть наші консультанти.

Монтаж та налаштування

IPcamera.com.ua – не просто інтернет-магазин. Це команда спеціалістів, що пропонують безліч профільних послуг для мешканців Львова. У нас завжди можна замовити такі процеси:

 • проектування системи та поміч у доборі обладнання;
 • встановлення відеоспостереження у Львові;
 • налаштування та тестування оснащення;
 • сервісне обслуговування.

Цікаво знати: на нашому сайті успішно функціонує професійний блог. Тут ви знайдете купу цікавої інформації щодо особливостей добору та правил експлуатації систем відеонагляду. Корисні поради від досвідчених майстрів допоможуть подовжити термін використання вашої техніки.

Переваги від професіоналів

Бажаєте замовити відеоспостереження у Львові чи іншому місті України? Ласкаво просимо до нашого інтернет-магазину. Ми пропонуємо високу якість сертифікованого обладнання за доступною вартістю. Звертаючись до нас, ви обов’язково оціните такі приємні особливості:

 • висока кваліфікація менеджерів та спеціалістів з монтажу – ваша система справно функціонує;
 • виключно фірмове обладнання – насолоджуйтесь оригінальною продукцією від перевірених брендів;
 • доступні ціни – жодних переплат!

Бажаєте придбати надійні системи відеонагляду? Звертайтеся! Оформити замовлення в IPcamera.com.ua дуже просто! Всього пара кліків, та ваше майно під наглядом першокласного обладнання!

Фільтр
Знайдено 5 
Підтвердіть
Для того, щоб додати товар в список бажань, Вам потрібно