• Ваш список
  "Список порівняння" порожній
(096) 279-35-07

Без вихідних
09:00 — 19:00
М. Львів,  вул. Щирецька 36, ТРЦ "Південний" 

Торгова Лінія " Західна 2а"

Тест: відеоспостереження для бізнесу, чи потрібно?

Ви до цих пір сумніваєтесь в доцільності купівлі та використання відеонагляду? Роздумуєте над питанням — закладати чи не закладати статтю витрат на відеонагляд у ваш проект бізнесу? Вас долають сумніви — бути чи не бути системі відеонагляду однією зі складових частин загальної системи безпеки?

Сьогодні ми не будемо переконувати Вас у важливості та значимості системи відеонагляду в бізнесі. Пропонуєм Вам маленький тест — відповідайте просто так або ні — підраховуйте кількість позитивних відповідей і отримайте відповідь на ваше запитання — чи потрібна вашому бізнесу система відеонагляду. І так розпочинаєм:

 1. Ви займаєтесь підприємництвом або виробництвом, маєте свій невеликий або суттєвий бізнес?
 2. Ви зацікавлені в безпеці вашого майна?
 3. У Вас є наймані працівники?
 4. Ви невпевнені в добросовісності своїх працівників?
 5. Ви хочете бути в курсі усіх подій, що відбуваються у вас на фірмі?
 6. Ви хочете підвищити рівень безпеки на вашому підприємстві?
 7. Ви хочете контролювати усі робочі ти виробничі процеси — поставки товару чи сировини, відвантаження чи продаж, грошовий розрахунок клієнтів?
 8. Чи виникали у Вас конфліктні ситуації між робітниками або працівниками та клієнтами?
 9. Ви бажаєте покращити імідж своєї компанії?
 10. Ви хочете бути успішним?

Тепер підраховуєм кількість позитивних і негативних відповідей. Якщо у Вас переважає негативна відповідь — система відеонагляду вам не потрібна, більшість відповідей `ТАК` — ваш бізнес потребує відеонагляду, ваші відповіді розділились порівну — це означає що ви ще не готові витрачати кошти на дану статтю витрат, але в подальшому питання Відеонагляду стане для вас актуальним.

Ледь не забули, якщо у вас домінуюча кількість відповідей `ТАК` і ви нарешті визначились з питанням життєвої необхідності системи відеонагляду вашого бізнесу, тоді Вам сюди → www.ipcamera.com.ua.

Система відеоспостереження для бізнесу

Фільтр
Знайдено 5 
Підтвердіть
Для того, щоб додати товар в список бажань, Вам потрібно