• Ваш список
    "Список порівняння" порожній
(096) 279-35-07

Без вихідних
09:00 — 19:00
М. Львів,  вул. Щирецька 36, ТРЦ "Південний" 

Торгова Лінія " Західна 2а"

Сигналізація для дому

Небезпека поруч: встанови сигналізацію для дому

На жаль, ми живемо у часи, коли перед тим, як піти з квартири, приходиться замикати двері на декілька замків, перевіряти чи зачинені всі вікна. Проте цього буває недостатньо. У більшості багатоповерхівок, як правило, немає консьєржа, який би чергував та не пропускав незнайомців до під’їздів. Тому повної впевненості щодо безпеки від квартирних злодіїв немає.

Ситуація з пограбуваннями у місті Львів наразі незадовільна та з кожним роком погіршується, тому правоохоронці наполегливо рекомендують городянам подбати про захист своїх осель самостійно, наприклад, встановити сигналізацію чи відеонагляд за квартирою.

Встановлення охоронних систем допоможе мешканцям Львову попередити можливі форс-мажори та уникнути їх сумних наслідків. Такий крок – це гарантія безпеки Вашого житла та спокою за своє майно.

Сигналізація для дому: що входить до охоронної системи

Датчики, які реагують на рухи та розбите скло. Зазначимо, що зараз сучасні технології дозволяють робити датчики руху, які не реагують на домашніх тварин, що важать менш ніж 25 кілограмів. Тобто, якщо у будинку Львову живе кіт чи пес, це не є проблемою при встановленні сигналізації.

Датчики, що реагують при відкритті вікон та дверей. Як тільки злодій увірвався в дім, сигнал з датчика одразу приходить на пульт. Це додатковий час, який може допомогти спіймати крадія.

Приймально-контрольний прилад GSM. Саме він є гарантією оперативного та надійного зв’язку між будинком та пультом охорони. Крім того, цей прилад не потребує додаткових витрат, на відміну від телефонної лінії.

Пульт керування. За його допомогою включається та виключається сигналізація для будинку.

Які охоронні сигналізації встановлюють у Львові найчастіше

Якщо говорити в цілому, то все сузір’я охоронних систем поділяються на відкриті та закриті.

Відкрита сигналізація являє собою замкнуте електричне коло, що обов’язково зреагує при відкритті дверей та вікон. Проте у відкритій системі є недолік. Все, що має зробити грабіжник, щоб знешкодити та відключити сигналізацію, це перерізати дріт.

Закрита сигналізація для дому має іншу технологію роботи. Вона спрацьовує у тому випадку, коли розривається електричний ланцюг.

Окреме місце та прихильність користувачів займає GSM сигналізація. У місті Львів вона користується зараз найбільшою популярністю завдяки своїй простоті, доступності та низькій ціні. Наразі ціни на GSM системи є найнижчими серед іншого охоронного обладнання. Тому кожен, хто вважає за потрібне зберегти своє майно в цілості, може дозволити собі купити у Львові GSM сигналізацію.

Суть такої сигналізації у наступному: коли спрацьовує датчики небезпеки, власникові на телефон, а також на пульт охорони приходить СМС чи дзвінок, котрий сигналізує про несанкціоноване проникнення до будівлі. Якщо у Вашому домі ще немає системи, яка охороняє Ваш спокій, тоді прийшов час подбати про безпеку.

Де у Львові встановлюють якісну сигналізацію

Інтернет-магазин Ipcamera.com.ua – це розумний вибір людей, які хочуть жити у безпеці та спокої. Жителі міста Львів обирають нас за високоякісні охоронні системи та професійний сервіс. Ми пропонуємо нашим клієнтам великий асортимент найсучасніших моделей GSM сигналізації і не тільки по доступним цінам.

До речі, спосіб вмикання та вимикання сигналізації Ви можете обрати самі. Що Вам більше до вподоби: кнопка чи клавіатура, зручний радіо брелок, мобільна карта чи мобільний телефон. Слід зазначити, що найоптимальніший варіант – це мобільний телефон. До того ж, він не вимагає додаткових витрат.

Ми впевнені в якості товарів, які реалізуємо, тому на всі сигналізації для дому діє гарантія 12 місяців з дати продажу, якщо інше не прописано у пропозиції на сайті.

Фільтр
Знайдено 5 
Підтвердіть
Для того, щоб додати товар в список бажань, Вам потрібно