• Ваш список
    "Список порівняння" порожній
(096) 279-35-07

Без вихідних
09:00 — 19:00
М. Львів,  вул. Щирецька 36, ТРЦ "Південний" 

Торгова Лінія " Західна 2а"

Схема Організації Системи ІР Відеонагляду Львів

Придбання  ІР системи відеоспостереження потребую розділення на декілька етапів.

  1. Вибір камер та відеореєстратора.
  2. Підібрати пам'ять
  3. Зрозуміти спосіб підключення.
  4. Організувати безперебійну роботу.

 

 

Розпочну з  останніх двох , тому як це одні з перших речей які потрібно передбачити для побудови надійної схеми системи відеонагляду. Варіанти підключення ІР камер є два, по WI-FI і по Ethernet (інтернет) кабелю, але ці два способи потребують підключення живлення. Тому якщо у вашій системі будуть камери Wi-FI то все одно передбачте яким способом будете подавати живлення обладнанню.

Коли в системі відеоспостереження будуть тільки звичайні камери відеонагляду тоді підключення відбувається значно простіше. На Сьогоднішній день є розроблений спосіб передачі відеосигналу і живлення по одному кабелю POE ( Power Over Ethernet) , дослівний переклад « Живлення через Інтернет». Для цього потрібно POE Switch, він виконує роль блоку живлення, поділяються на кількість камер які до них можна підключити і на відстань на яку вони можуть подати живлення. Переважно робоча довжина це 100 мертрів, але вже є POE+ що збільшую роботу до 200-250 метрів.

               

Якщо у Ваших планах є ще передбачення ББЖ (Блоку безперебійного Живлення) тоді Вам потрібно оприділитися на який час потрібна безперебійна робота системи Відеонагляду Львів. Так як від цих параметрів залежить яке обладнання буде стояти у Вас і розміри його.

 

Визначившись з тим як буде відбуватися підключення обладнання ми має вибрати місце де воно буде і передбачити в ньому наступні речі: розміщення всього обладнання для Відеоспостереження та системи ББЖ, наявність розеток, підведеного кабелю Інтернет .

Наступник кроком буде правильний підбір обладнання з якого буде складатися Відеонагляд. На що потрібно звернути увагу при виборі кожного з компонентів.

  • Камери Відеоспостереження можуть бути з багатьма функціями і характеристиками, основні з них це кут огляду, можуть мати кут огляду 109 ° -28 °. Більший кут охвачує ширшу картинку, однак менший дає деталізацію об’єкта кращу. Нічна підсвітка здатна зафіксувати об’єкт в темноті від 30 метрів. Декотрі моделі мають дуже чутливу матрицю що дають кольорову картинку в ночі. Додаткова функція камер Відеоспостереження це запис Звуку. Роздільна здатність камер вимірюється в кількості пікселів, звичайно що чим більша кількість їх то якість відео має бути кращою. Але не у всіх випадках кількість пікселів вирішує проблему, тому як більшості пристроїв відображають FHD (2 MP) .  
  • Відеореєстратор – це наступне на що потрібно звернути увагу. Так як від нього залежить яке відео Ви будете бачити. Якщо коротко то вони можуть записувати відео від 1 МП і до 4K Відео, та відрізняються плавністю картинки яку вони можуть дати, так як не всі відеореєстратори можуть дати 25 кадрів при записі відео в 4K форматі.
  • HDD- Пам'ять на яку буде записуватися відео з камер. Слід прорахувати яку кількість камер Ви хочете підключити та який час вони мають записувати. Увагу звернути треба на професійних виробників обладнання так як вони дають гарантію при використанні їх у системах Відеонагляду.

Основні питання при вибору системи Відеоспостереження ми розглянули при виникненні питань наш Інтернет Магазин IPcamera.com.ua з радістю Вам допоможе.

Фільтр
Знайдено 5 
Підтвердіть
Для того, щоб додати товар в список бажань, Вам потрібно