• Ваш список
    "Список порівняння" порожній
(096) 279-35-07

Без вихідних
09:00 — 19:00
М. Львів,  вул. Щирецька 36, ТРЦ "Південний" 

Торгова Лінія " Західна 2а"

Чому Ваш бізнес потребує відеоспостереження?

Більшість малих і середніх підприємств часто запитують — чому мій бізнес потребує відеоспостереження або чому я повинен оновити існуючу систему відеоспостереження?

Звичайно ваша основна система відеоспостереження буде просто записувати день в день події в вашому бізнесі, і в разі взлому або аварії, ви зможете переглянути відео, що сталося і зробити свої висновки. Проте, сучасні системи відеоспостереження можуть зробити набагато більше, ніж просто бути на місці, щоб записати те що відбувається. З постійним розвитком технологій в бізнес-безпеці, наявність якісної системи відеоспостереження робить її використання і можливості безмежними.

Ось деякі переваги використання відеоспостереження для вашого бізнесу.

Збільшення загальної безпеки — камери відеоспостереження, розташовані по всій бізнес-площі для запобігання злочинам та взломів.

Покращення продуктивності праці — наявність камер відеоспостереження в приміщеннях може покращити дисциплінованість і працездатність співробітників, що сприяє в свою чергу підвищенню продуктивності.

Запобігання нечесних претензій — візуальне свідчення з камер безпеки на об'єкті може спростувати неправдиві твердження працівників або клієнтів.

Вирішення суперечок співробітників — будь-які суперечки легко вирішуються, коли є наочний доказ. Камери відеоспостереження допоможуть пролити світло на інциденти в будь-якому питанні.

Безперервний моніторинг в режимі реального часу — IP відеоспостереження дозволяє авторизованим співробітникам постійно відслідковувати критичні області, в режимі реального часу, зі своїх особистих комп'ютерів.

Цифрове зберігання — одним з переваг системи IP відеоспостереження є цифрове зберігання даних. IP системи дозволяють користувачеві зберігати записані кадри в цифровому вигляді на мережевих серверах, жорстких дисках або мережевих відеореєстраторах, де відеоспостереження легкодоступне для авторизованих користувачів.

Візуальна база доказів для розслідування — камери відеоспостереження можуть надати неоціненну користь для розслідування злочинної діяльності та інших специфічних подій, які мали місце всередині або навколо спостережуваних об'єктів.

Дистанційне відеоспостереження — віддалений моніторинг є надзвичайно корисним інструментом. IP відеоспостереження дозволяє співробітникам переглядати кадри з камер безпеки віддалено з будь-якого комп'ютера, з доступом до мережі.

Запобігання крадіжкам — на видному місці камери безпеки можуть допомогти втримати потенційних злодіїв від крадіжок і визначити тих, хто краде.

Покращення репутації — наявність системи безпеки показує клієнтам, що ви дбаєте про свою і їхню безпеку.

Якщо у вас немає бюджету для повної заміни застарілої системи відеоспостереження для вашого бізнесу, Ви завжди можете оновити існуючу систему.

Якщо у вас є які-небудь питання з приводу перерахованих вище порад, не соромтеся звертатися до нас на info@ipcamera.com.ua або по телефону (032) 254-00-25.

Видеонаблюдение на складе

Подключить видеонаблюдение сейчас

Фільтр
Знайдено 5 
Підтвердіть
Для того, щоб додати товар в список бажань, Вам потрібно