• Ваш список
  "Список порівняння" порожній
(096) 279-35-07

Без вихідних
09:00 — 19:00
М. Львів,  вул. Щирецька 36, ТРЦ "Південний" 

Торгова Лінія " Західна 2а"

IP відеоспостереження — плюси і мінуси

Прогрес не стоїть на місці і підносить нам все нові і нові відкриття в наше повсякденне життя. Звичними стали вже такі чудеса техніки, яких ще років 10 тому ми й уявити собі не могли. Крім появи нових пристроїв, удосконалюються і ті, що стали вже звичними для нас. Ось про остані модернізації систем відеоспостереження ми і поговоримо сьогодні.

У попередній статті ми коротко познайомилися з порівняно недавно новим пристроєм — IP камера. І як все нове, що приходить на заміну вже звичному, перевіреному, такий пристрій викликає ряд запитань, головне з яких: «— А треба? А чи варто?» Давайте розберемося і дамо правильну, перш за все для себе, відповідь. А для цього розглянемо переваги і недоліки систем відеоспостереження з використанням IP камер і порівняємо їх з — аналоговими.

Що б краще зрозуміти переваги і недоліки порівнюваних пристроїв, коротко розглянемо основні принципи їх роботи. У аналогової відеокамери зображення та тон формуються відповідно до визначеного телестандартом. Хіба це погано? — Запитаєте Ви, це ж все-таки стандарт! — Ні, Не погано, але в основному для телеіндустрії. А як же ми? Споживачі? А споживачі задовільнялися тим, що було можливо на той час, згадайте хоча б "картинку" з відеомагнітофону і порівняйте її з сучасною, "цифровою". Ось вам і перша безперечна перевага IP камер, які використовують саме цифрову обробку сигналу, — це якість!

Щоб повною мірою оцінити наступну перевагу, спробуємо уявити собі систему відеоспостереження в цілому: це від однієї до кількох відеокамер і пристроїв для обробки (зберігання) відеоінформації, не рахуючи кабелів і живлення. А як же подивитися події? Запитайте Ви, адже тільки однієї відеокамери недостатньо. Правильно! Я "забув" всього навсього ще й про монітор, ну і приміщення для всього цього обладнання. А ще й необхідна Ваша особиста присутність тому, що передавати зображення на значну відстань важко, або ж просто неможливо. Зручно? — Я особисто, сумніваюся, думаю, що і Ви також. А ось IP камера, це вже наступний рівень! Вона ж здатна працювати в мережі, а значить підключивши її в існуючу мережу, ми будемо мати доступ до неї в будь-якому місці, де є доступ в Інтернет! А так як таких місць стає все більше і більше, а пристрої для входу в мережу, все доступнішими і більш компактними, то стає очевидним друга перевага, — Зручність!

А якщо немає можливості переглянути запис, або обсяги записуваної інформації обмежені наявним обладнанням? А якщо треба обробити інформацію з кількох камер? А якщо потрібно оперативно перебудувати систему? А якщо ... багато ще можна перераховувати цих "якщо", коли у нас встановлена ​​аналогова система відеоспостереження. А що ж може запропонувати система з IP камер, для стислості назвемо її ІР відеоспостереження? Як Ви вже знаєте, IP камери багатофункціональні, а значить при вирішенні завдань пов'язаних з відеоспостереженням, у нас в руках буде інструмент більш гнучкий, більш функціональний. Третє функціональність.

Підсумуємо, що ж ми маємо з переваг:

 1. Зручність.
 2. Якість.
 3. Функціональність.

І крім того зараз в зв'язку з бурхливим розвитком так званих хмаркових технологій, ми маємо додаткові можливості для зберігання, управління і обробки відеоінформації, і таких можливостей немає для тепер уже застарілих аналогових систем. Можливостей не мало і вони виводять ІР відеоспостереження на наступний, більш якісний рівень. Ось коротко основні з них:

 • перегляд on-line подій.
 • відсутність статичної ІР адреси.
 • безпека передачі даних.
 • зберігання на серверах "хмари".

У Вас, читаючи статтю, напевно вже виникла думка, — невже все так добре і просто? Невже немає підводних каменів і недоліків? Чи не занадто одностороннє висвітлення завдання з відеоспостереження? І Ви будете абсолютно праві, задавши такі питання. Тому, справедливості заради, слід згадати і про недоліки, від них нікуди не дінешся. Але забігаючи наперед скажу, що вони переборні, або несуттєві, або ж можна вирішити порівняно простими засобами.

 1. Ціна в середньому трохи дорожче інших камер відеоспостереження.
 2. Схильність мережевим атакам і злому.
 3. Необхідність обробки відео на комп'ютері клієнта.

Останні два недоліки легко ліквідувати застосуванням хмаркової технології зберігання і обробки відеоданих. Погодьтеся, що ці недоліки не перекреслюють безперечних переваг. Що ж істотніше для Вас при виборі системи відеоспостереження, — вирішувати, звичайно, Вам. Я лише сподіваюся, що допоміг Вам зробити правильний вибір для оптимального рішення завдання.

Ціни на IP камери          Замовити обладнання зараз

Фільтр
Знайдено 5 
Підтвердіть
Для того, щоб додати товар в список бажань, Вам потрібно