• Ваш список
  "Список порівняння" порожній
(096) 279-35-07

Без вихідних
09:00 — 19:00
М. Львів,  вул. Щирецька 36, ТРЦ "Південний" 

Торгова Лінія " Західна 2а"

IP системи відеоспостереження або аналогові системи відеоспостереження

Ви серйозно задумались про встановлення системи відеоспостереження — значить Вам потрібно зробити вибір між IP відеоспостереженням і аналоговим форматом відео. Метою цієї статті є — надання деякої інформації і рекомендацій, які допоможуть Вам у прийнятті даного рішення.

Що таке аналогова система відеоспостереження?

Аналогова система відеоспостереження — передбачає використання аналогових камер відеоспостереження, принцип дії яких полягає у формуванні відеосигналу із світлового потоку, який проходить через лінзу об'єктива і потрапляє на матрицю відеопристрою. Аналогова система відеоспостереження складається з відеокамер і записуючого пристрою — відеореєстратора. Відеоінформація оцифровується і зберігається на жорстких дисках.

Аналогова система відеоспостереження має ряд переваг:

 • простота користування
 • відпрацьовані технології монтажу
 • доступна ціна
 • надійність

Серед недоліків аналогових систем можна назвати обмеженість їх функцій, небездоганна якість відео і необхідність постійного обслуговування комплектуючих аналогового відеоспостереження. Тому все частіше аналогові системи відеоспостереження дають дорогу цифровим, які мають покращену схему цифрової обробки сигналу і зберігання відеозаписів.

Що таке система відеоспостереження IP?

IP відеоспостереження передбачає насамперед використання IP камер і може працювати без відеореєстратора. IP камера знімає відео і передає дані по локальній мережі. Камери мають датчики руху, мікрофони, сигнал тривоги, нічне підсвічування, аудіовхід і аудіовихід, веб-сервер. IP камери налаштовуються через браузер. Багато IP камер мають також можливість підключення за допомогою WiFi, що дає можливість їх встановлення у важкодоступних місцях. Зберігати інформацію можна на жорстких дисках або за допомогою хмаркової технології.

Перевагами IP відеоспостереження є:

 • Перегляд on-line з будь-якого пристрою
 • Висока якість зйомки
 • Віддалений доступ
 • Можливість бездротового підключення (WiFi підключення)
 • Можливість подачі живлення через Інтернет-кабель (технологія PoE)

Серед недоліків — ціна IP відеоспостереження перевищує ціну на аналогове відеоспостереження.

Що таке Гібридна система відеоспостереження?

Гібридні системи відеоспостереження передбачають використання сукупності аналогових і IP технологій. Така система може бути відмінним способом переходу від аналогової системи відеоспостереження до IP відеоспостереження без необхідності заміни всіх існуючих відеокамер.

Потрібно зауважити, що кожна система відеоспостереження має свої плюси і мінуси, кожна система відеоспостереження має свої переваги і свого покупця — і звичайно ж споживачем якої системи відеоспостереження будете Ви — вирішувати саме Вам!

Ціни на аналогове відеоспостереження          Замовити обладнання зараз

Фільтр
Знайдено 5 
Підтвердіть
Для того, щоб додати товар в список бажань, Вам потрібно