• Ваш список
  "Список порівняння" порожній
(096) 279-35-07

Без вихідних
09:00 — 19:00
М. Львів,  вул. Щирецька 36, ТРЦ "Південний" 

Торгова Лінія " Західна 2а"

Бездротова охоронна сигналізація у Львові

Бездротова система безпеки – «розумний» захист вашого будинку!

Індустрія розробки інноваційних систем безпеки для ефективного захисту приміщень від зловмисників, екстрених ситуацій, пожеж і потопів не стоїть на місці. Виробники невпинно продовжують працювати над створенням оптимального обладнання, пропонуючи споживачам більш якісні і надійні агрегати, одним з яких можна назвати Ajax.

Бездротова охоронна сигналізація у Львові завоювала популярність завдяки незаперечним перевагам експлуатації. Сьогодні вона є найбільш затребуваною і продуманою, завоювавши європейське визнання і ось чому:

 • Час спрацювання датчиків на не санкціоноване вторгнення в приміщення – менше секунди. Погодьтеся, досить швидка реакція, що дозволяє якомога швидше вжити заходів щодо усунення небезпеки.
 • Обладнання оснащене до дрібниць продуманими цифровими алгоритмами, а також багатофакторними моделями розпізнання об'єктів, що становлять загрозу, а це дозволяє мінімізувати помилкові тривоги.
 • Ajax актуальна в якості встановлення сигналізації у Львові як всередині приміщень, так і по периметру присадибної території. Завдяки чутливим датчикам, обладнання моментально реагує на відкриття/розбиття вікон і дверей, через які найчастіше зловмисники потрапляють в будинок. У разі виявлення сторонніх осіб на території двору система також оперативно реагує і оповіщає власника про загрозу.
 • Пожежа, загоряння або витік газу – актуальні проблеми, з якими господарі житла не зможуть впоратися, якщо вчасно не одержать повідомлення про те, що відбувається. Система розпізнає подібні ситуації зі стрімкого зростання температури, появи диму, перевищення норми чадного газу. Остання функція здійснюється завдяки вбудованому сенсору СО.
 • Датчики б'ють на сполох після потрапляння на пристрій навіть незначної кількості вологи і також швидко скасовує тривогу при повному висиханні. Всі комплектуючі розроблені з урахуванням контакту датчиків з водою, тому вони не піддаються корозії і захищені від впливу пилу.

Компактність і простота монтажу – головні аспекти, які свідчать на користь придбання Ajax сигналізації у Львові. Невеликі розміри пристрою дозволяють розташувати датчики в будь-якому зручному і актуальному для споживача місці, не застосовуючи при цьому додаткових інструментів для установки.

Віддалене управління інтелектуальним обладнанням

З появою Ajax користувач може за допомогою додатка на смартфоні управляти системою безпеки, перебуваючи на будь-якій відстані від будинку. Тепер налаштовувати клімат та освітлення, включати побутові прилади і відкривати вхідні двері стало набагато простіше.

Кілька кліків на гаджеті, і ви знаєте про все, що відбувається у вашому домі! Це стало можливим завдяки підключенню популярних IP-відеокамер до бездротової сигналізації Ajax у Львові, що дозволяє в реальному часі контролювати порядок в оселі!

Рівні захисту

 1. Постійний зв'язок з хмарним сховищем і регулярна звітність в реальному часі про погрози на смартфон за допомогою Push-повідомлення та цілодобової перевірки працездатності системи.
 2. Система безпеки оповіщає власника про інциденти декількома способами:
 • Push-повідомлення
 • Перевірка системи 24/7
 • Смс-повідомлення про ситуації або тривожний дзвінок на телефон власника
 1. Професійний захист завдяки взаємодії з пультом охоронної компанії, відправляючи сигнал тривоги як господарям будинку, так і в охоронне підприємство, з яким укладено договір.

Купити Сигналізацію Ajax

Фільтр
Знайдено 5 
Підтвердіть
Для того, щоб додати товар в список бажань, Вам потрібно