• Ваш список
    "Список порівняння" порожній
(096) 279-35-07

Без вихідних
09:00 — 19:00
М. Львів,  вул. Щирецька 36, ТРЦ "Південний" 

Торгова Лінія " Західна 2а"

Новий офіс в місті Львів

Інтернет-магазин відеоспостереження IPCamera.com.ua відкрив новий офіс в місті Львів, на ринку «Південний».
Наш Інтернет-магазин унікальний в своєму роді на ринку послуг відеоспостереження Львова — так як у нас Ви не просто купуєте товар, а стаєте почесним користувачем послуг відеоспостереження. Купуючи товар в нашому магазині Ви отримуєте цілодобову технічну підтримку фахівців послуг відеоспостереження, ми не залишимо Вас наодинці з вашими проблемами, ми зацікавлені у вирішенні Ваших завдань.

Інтернет-магазин IPCamera.com.ua працює, як з юридичними організаціями, забезпечуючи весь пакет бухгалтерських документів, так і з фізичними особами, надаючи гарантію 12 місяців на весь асортимент товарів нашого магазину.

Приходьте до нас в гості в торговий комплекс «Карпати». У нас Ви зможете наочно побачити, як працюють різні камери відеоспостереження, як здійснюється запис і відтворення відеоінформації, встановлення та налаштування системи відеоспостереження. Наші фахівці працюють для Вас кожен день з дев'ятої ранку до восьмої вечора. У нас Ви зможете отримати професійну консультацію фахівців, купити товари для відеоспостереження, замовити послуги установки і настройки системи відеоспостереження.
Ми чекаємо на Вас!

ВІДЕОСПОСТЕРЕЖЕННЯ ЛЬВІВ ☎ (032) 254-00-25

Фільтр
Знайдено 5 
Підтвердіть
Для того, щоб додати товар в список бажань, Вам потрібно