• Ваш список
    "Список порівняння" порожній
(096) 279-35-07

Без вихідних
09:00 — 19:00
М. Львів,  вул. Щирецька 36, ТРЦ "Південний" 

Торгова Лінія " Західна 2а"

Літо — Відпочинок — Безпека

Хто спостерігає за вашим будинком (квартирою), коли ви їдете у відпустку? Сусіди, сім'я або друзі? Довірте свій будинок сучасним технологіям безпеки, якщо ви хочете розслабитися та не турбуватися про безпеку вашого майна.

Одним з найкращих методів захисту вашого будинку під час поїздки є встановлення охоронної сигналізації — датчиків руху, герконів на двері та вікна, світлозвукової сирени, що буде відлякувати злодіїв.

Для додаткового спокою, потрібно розглянути систему відеонагляду, яка дасть вам змогу отримувати інформацію про пожежі, повені або зловмисників, разом з відеозображенням та відеодоказами.

Ще краще, якщо ви будете спостерігати за вашим будинком (квартирою) з будь-якої точки світу, через смартфон або інший бездротовий мобільний пристрій. Уявіть: постановка на охорону вашої охоронної сигналізації з приміщення аеропорту, або ви можете стежити за вашим домашнім улюбленцем з далекого моря. Камери відеоспостереження можуть оцифровувати і шифрувати потік живого відео. Встановивши такий відеонагляд — ви розташуєте свій будинок у долоні своєї руки.

Проте навіть з найкращою системою безпеки не варто нехтувати простими правилами безпеки:

  1. Дайте ключ і тимчасовий код сигналізації одній людині, якій ви довіряєте — для збору пошти, поливу квітів, догляду за домашніми тваринами і т.д. Але переконайтеся, що служба моніторингу будинку знає, хто має доступ для того, щоб уникнути помилкових спрацьовувань.
  2. Включіть світло. Зробіть вигляд, що у вашому будинку живуть люди, встановивши ліхтарі, що вмикаються у вечірній час. Не забувайте яскраве світло зовні, перешкоджає зловмисникам.
  3. Переконайтеся, що міцні замки встановлені на передніх дверях, задніх дверях і гаражних воротах.
  4. Не розказуйте нікому, що збираєтесь у довгу відпустку — у школі, на роботі, в соціальних мережах — ви ніколи не знаєте, звідки чекати небезпеки.
  5. Відкрийте фіранки. Закриття всіх вікон це вірна ознака того, що нікого не має вдома.

Пам`ятайте та дотримуйтесь цих простих правил безпеки для збереження свого майна.
Сьогодні ми обумовили загальні правила безпеки за житловим приміщенням, під час літньої відпустки. Проте для всебічної консультації та рекомендації з усіх питань особистої безпеки, ми рекомендуємо звернутися до наших спеціалістів за телефонами — (032) 254-00-25, (068) 750-66-59.

З системою домашньої безпеки, ви будете впевнені, що ваш будинок захищений, поки ви насолоджуєтесь літнім відпочинком. Наші системи безпеки нададуть вам захист, який виходить далеко за рамки ролі традиційної системи домашньої безпеки.


 

Фільтр
Знайдено 5 
Підтвердіть
Для того, щоб додати товар в список бажань, Вам потрібно