• Ваш список
  "Список порівняння" порожній
(096) 279-35-07

Без вихідних
09:00 — 19:00
М. Львів,  вул. Щирецька 36, ТРЦ "Південний" 

Торгова Лінія " Західна 2а"

Купити охоронні сигналізації у Львові можна недорого

Купити охоронні сигналізації у Львові можна недорого

 

Бажаєте купити надійні охоронні сигналізації? Замовити їх з доставкою по Україні можна в нашому інтернет-магазині. IPcamera.com.ua – команда кваліфікованих професіоналів. З фірмовим обладнанням із нашого каталогу, ваше майно під постійним наглядом – зловмисники не мають жодного шансу!

Особливості та принцип роботи

Охоронна сигналізація – сукупність цифрового обладнання та датчиків. Злагоджено працюючи, вони швидко аналізують ситуацію на об’єкті, забезпечуючи своєчасну реакцію на різноманітні подразники. Спровокувати відгук системи здатні звуки, вібрації, зміни параметрів освітлення чи рухова активність.

Таке оснащення має достатню кількість різновидів. Незважаючи на безліч помітних відмінностей, стандартна та бездротова сигналізація мають сталий принцип дії:

 • зчитування показів з датчиків;
 • відправка сигналу до основного блоку;
 • аналіз та обробка отриманої інформації;
 • увімкнення сирени.

Корисно знати: у багатьох сучасних системах ввімкнення сигналізації супроводжується відправкою сигналу до охоронних структур чи/та власнику об’єкту.

Детальна класифікація

Сучасні виробники пропонують безліч різноманітних систем. Але всі вони розподілені на 2 основні групи:

 1. Автономні. Після виявлення ознак присутності сторонніх осіб, система вмикає сирену. Проте сигнал нікуди не надсилається, що в більшості випадків відомо й зловмисникам. Тому подібні системи зазвичай встановлюють у квартирах, приватних будинках чи на дачах.
 2. Пультові, тобто з надсиланням сигналу на пульт охоронної організації. Таке оснащення обирають для захисту комерційних структур, магазинів, офісів, тощо. Отримавши сигнал тривоги з датчиків, охоронна компанія надсилає на об’єкт спецгрупу швидкого реагування. Якщо ж сигнал ввімкнувся помилково, власник може самостійно відмінити виклик.

Також існує сигналізація GSM. Вона буває як автономною, так і пультовою. Але в ній сигнал тривоги надсилається у вигляді смс-повідомлення на обрані номери. Це може бути охоронна компанія чи/та власник приміщення. Основна перевага такого обладнання – порівняно низька вартість та доволі просте й зручне використання.

Корисно знати: обираючи охоронну систему, акцентуйте увагу на специфіці об’єкту, його площі та на бажаному результаті. Також варто ретельно добирати датчики. При цьому слід врахувати їх дальність дії та рівень чутливості. Наприклад, якщо ви маєте домашніх улюбленців, важливо обирати пристрій, що не реагуватиме на їх присутність.

Професійний монтаж

Мешканці Львова можуть не лишень придбати обладнання в IPcamera.com.ua, але й замовити його встановлення. Адже наші спеціалісти вже пропонують такі послуги:

 • розробка коректного проекту майбутньої системи;
 • професійна допомога з вибором всіх елементів оснащення, враховуючи необхідні датчики;
 • доставка обладнання за вказаною адресою;
 • монтаж техніки;
 • підключення та налаштування сигналізації;
 • подальше сервісне обслуговування.

Прагнете придбати охоронну сигналізацію у Львові чи іншому місті України? Звертайтеся! Ми швидко організуємо доставку системи у будь-яку точку нашої країни. Насолоджуйтеся налагодженою роботою сертифікованого обладнання разом із нами!

Фільтр
Знайдено 5 
Підтвердіть
Для того, щоб додати товар в список бажань, Вам потрібно