• Ваш список
    "Список порівняння" порожній
(096) 279-35-07

Без вихідних
09:00 — 19:00
М. Львів,  вул. Щирецька 36, ТРЦ "Південний" 

Торгова Лінія " Західна 2а"

Як купити і де замовити монтаж ІР камери відеонагляду у м. Львів

Як купити і де замовити монтаж ІР камери відеонагляду у м. Львів

Камери відеоспостереження поділяються на декілька видів, ми розглянемо варіант внутрішньої WI-FI IP камери. Перевагою таких видів камер є те що Вам для організації відеонагляду потрібне лише включити ІР камери в розетку, а доступ on-line до пристрою Вам наддасть підключення по WI-FI.

Також, можна виділити деякі корисні функції з таких камер. Вони можуть бути поворотні на 360 градусів, мати в собі запис аудіо, підтримку SD картку пам’яті до 256 ГБ ( що може забезпечити архів відео до 14 днів), бути у різних корпусів  і різного розширення від 1МП до 8МП що може забезпечити якісь відео до неймовірної якості 4K. Кут огляду також буває різний 37-101 градусів. Підтримує зворотній зв'язок з пристроєм ( можна розмовляти через  ІР камеру). Тому відеонагляд буде не тільки одностороннім.

 

Для того щоб замовити консультацію по відеонагляду в м. Львів натисніть ТУТ.

Відеоспостереження по WI-FI спростить його налаштування, так як багато виробників наприклад як Dahua і IMOU зробили перша налаштування ІР камери дуже простим, буквально за 5 хв людина без досвіду підключення відеонагляду зможе це зробити. Додатки на мобільні пристрої є досить простими в користуванні і інтелектуально зрозумілим. Ви можете об’єднати декілька камер відеоспостереження в одну систему, вони можуть бути встановленні в різних місцях таких як офіс, магазин, дім.

Монтаж Відеонагляд Львів замовити ТУТ

Якщо потрібно встановлення системи відеоспостереження  де є декілька камер і вони мають бути встановленні в тяжко доступних місцях тоді потрібно краще скористатися послугами спеціалістів, так як підключення камер, монтаж, встановлення і налаштування прокладання кабелю потребує спеціальних інструментів і досвіду.

А монтаж Wi-FI ІР Камер відеоспостереження займе декілька хвилин і простих інструментів які є практично в кожного. Якщо і цю роботу Ви хочете довірити спеціалістам ми з радістю її виконаємо.

Відеонагляд Львів тепер дуже просто замовити і підібрати так як наш магазин знаходиться у Львові в ТРЦ « Південний» вул. Західна 2А

Фільтр
Знайдено 5 
Підтвердіть
Для того, щоб додати товар в список бажань, Вам потрібно