• Ваш список
    "Список порівняння" порожній
(096) 279-35-07

Без вихідних
09:00 — 19:00
М. Львів,  вул. Щирецька 36, ТРЦ "Південний" 

Торгова Лінія " Західна 2а"

Датчик руху Ajax Motion Protect

Датчику руху без проводів Ajax Motion Protect виявляє рух людини в межах охороняє мого приміщення. Датчик Ajax Львів, Київ, Україна з регульованою чутливістю ігнорує домашніх вихованців, якщо їх маса в межах 20 кг при рості не більше півметра.За принципом дії сигналізації Ajax Львів, Київ, Україна відбувається визначення ІК випромінювань, які виділяються живою істотою. Всі вони, включаючи людину, є джерелами виділення ІК.


У разі визначення датчиком ІК, відбувається аналіз маси живих об'єктів. Якщо ці показники вище 20 кг, буде відісланий тривожний сигнал до центрального блоку сигналізації з радіоканалу. Спрацьовування датчика відбувається тільки тоді, коли виявлено рух людей.


Чи не станеться реакція датчика, якщо переміщається неживий предмет - при падінні куртки з вішалки, або при протязі, що відкривав двері між кімнатами, спрацьовування датчика НЕ ​​буде. У датчика є ефективна бездротова система для радіозв'язку, яка використовується, щоб шифрувати повідомлення та захищати від підробки для підмінних показників захищеності сигналізації, щоб не стався злом. У датчику встановлена ​​ультра сучасна система зв'язку, що характеризується високим рівнем надійності. Вона допомагає успішно виконувати роботи на декількох поверхах в бізнес - центрі, а також в межах 2000 м на ділянці відкритого типу з використанням центрального блоку сигналізації.

Сумісність датчика примітна тим, що він може працювати з різновидами дротових централей через приймач радіодатчика Ajax oc Bridge Plus або ППК "Лунь", версія якого 11 модель 3 і моделі 4, а також ППК "Лунь -19" із застосуванням интерфейсного приймача Ajax uart Bridge .Так з'явилася можливість для підключення близько 45 пристроїв бездротового типу в другому поколінні Ajax. Щоб використовувати набуті раніше ППК «Лунь», версія яких 11-ої моделі з метою підтримати лінійку Ajax, знадобиться оновлення прошивки ППК до рівня 57-1 версії і більше, а для клавіатури "Лінд" потрібна буде версія від 36-й.

 


Використання бездротового датчика, що реагує на рух, практикується, щоб забезпечити охорону будь-якого об'єкта. Монтаж не вимагає від користувача розбирання самого датчика. Для датчика руху властиво бути - одним з найбільш популярних елементів в охоронної сигналізації, що є важливим плюсом цього пристрою.


Огляд особливостей датчика

  • Легкість установки датчика і можливість настройки, навіть якщо немає спеціальних навичок;
  • Зручність монтажу за допомогою смарт - кріплення, що не пошкоджуюч ремонт;
  • Регулярна передача сигналів від датчика, тестування на центральному блоці, з можливістю регулювання періоду опитування. При спробі крадіжки або злому датчика, в централі охоронної системи з'явиться сповіщення у вигляді сигналу тривоги;
  • Контроль над роботою сигналізації датчика забезпечує регулярну передачу сигналу про те, що розрядилася батарея до центрального блоку. У користувача буде можливість для своєчасної заміни батареї датчика;

• Інформація, яку передає датчик, захищається від перехоплень і спроб підмінити датчики;• Максимальні показники відстані від датчика до центрального блоку складають 2000 м, якщо забезпечена пряма видимість;• датчик властиво використання з метою передати сигнал з частотою в 868 МГц, що не вимагає наявності ліцензії щодо застосування;• Визначення датчиком руху, коли відстань між ними дорівнюватиме не більше 12 м, при горизонтальному куті огляду в 88,5 °;• Ігноруються домашні вихованці, якщо їх маса в межах 20 кг при зрості не більше півметра.• Не відбувається спрацьовування датчик на випадковий рух неживого предмета;• Можна регулювати ступінь чутливості датчика, підбирати оптимальний рівень чутливості в залежності від того, якого розміру домашній вихованець;• Адаптивно регулюється потужність передачі, яка буде залежати від того, наскільки віддалений центральний блок, щоб не витрачати багато заряду батареї;• З цифровий компенсацією температури можна отримати високий рівень чутливості датчика, навіть якщо показники температури в кімнаті не занадто відрізняються від температури тіла людини;


  • На корпусі датчика передбачений захист, щоб його не розкрили за допомогою тампера;
  • Спеціальний алгоритм для енергозбереження датчика може працювати від батарейки CR123A протягом семирічного терміну;
  • датчик властиво працювати з приймачем бездротового сигналу Ajax ocBridge;

 Купити Сигналізація Ajax Львів, Київ, Україна можна у нас.

Фільтр
Знайдено 5 
Підтвердіть
Для того, щоб додати товар в список бажань, Вам потрібно