(068) 750-66-59

Без вихідних
09:00 — 19:00
М. Львів,  вул. Щирецька 36, ТРЦ "Південний" 

Торгова Лінія " Західна 2а"

Новини

 • 26 Червня 2019 Актуальність встановлення систем відеоспостереження Львів. Київ, Україна

  Актуальність встановлення систем відеоспостереження

  Запобігти злому квартири і проникнення зловмисників на територію житлового або офісного приміщення можна, встановивши якісну і надійну охоронну систему. Асортимент сучасного обладнання безпеки пропонує широкий спектр варіантів, що дозволяють захистити своє майно від несанкціонованого доступу. Найбільш популярним і ефективним способом на сьогоднішній можна назвати відеоспостереження у Львові.

 • 25 Червня 2019 Бездротова охоронна сигналізація у Львові

  Бездротова система безпеки – «розумний» захист вашого будинку!

  Індустрія розробки інноваційних систем безпеки для ефективного захисту приміщень від зловмисників, екстрених ситуацій, пожеж і потопів не стоїть на місці. Виробники невпинно продовжують працювати над створенням оптимального обладнання, пропонуючи споживачам більш якісні і надійні агрегати, одним з яких можна назвати Ajax.

  Бездротова охоронна сигналізація у Львові завоювала популярність завдяки незаперечним перевагам експлуатації. Сьогодні вона є найбільш затребуваною і продуманою, завоювавши європейське визнання і ось чому:

 • 26 Березня 2019 Ajax Socket: розумна радіокерована розетка з лічильником енергоспоживання

  Ajax Львів Україна Socket: розумна радіокерована розетка з лічильником енергоспоживання

  Розумна розетка Socket від відомого бренду інноваційних охоронних систем – це додатковий елемент в системі сигналізації Ajax Львів Україна, який дозволяє керувати електротехнікою в будинку на відстані. Включити чи, навпаки, вимкнути живлення електричних приладів можна через мобільний додаток. Пристрій підтримує зв'язок, отримує команди від центрального вузла Ajax (за допомогою радіопротоколу Jeweller). Розетка Socket захищає обладнання від поломок, істотно знижує рахунки за електроенергію. Пристрій ефективно функціонує на відстані до 1000 м від централі системи безпеки.

  Розетка Ajax Socket представляє собою невеличку накладку на стаціонарну розетку з перемінною напругою 230V (± 10%).

 • 21 Березня 2019 Як за 30 секунд підключити відеокамеру Dahua до системи Ajax?

  Тепер в мобільному додатку Ajax Security System влаштована можливість оперативного підключення пристроїв відеоспостереження. Тобто, відтепер камеру Dahua можна під’єднати без внесення змін в налаштування мережевого обладнання.

 • 18 Березня 2019 Відеонагляд Львів Сьогодні

  Відеоспостереження Львів та інші населені пункти регіону) – це комплекс програмно-апаратних пристроїв, які використовуються для індивідуального спостереження і контролю всередині приміщень чи зовні. Сьогодні встановлення відеокамери вважається одним із найбільш надійних способів забезпечити охорону своєї власності.

 • 05 Вересня 2018 Купити охоронні сигналізації у Львові можна недорого

  Бажаєте купити надійні охоронні сигналізації? Замовити їх з доставкою по Україні можна в нашому інтернет-магазині. IPcamera.com.ua – команда кваліфікованих професіоналів. З фірмовим обладнанням із нашого каталогу, ваше майно під постійним наглядом – зловмисники не мають жодного шансу!

 • 03 Вересня 2018 Встановлення систем відеонагляду у Львові

  Придбати охоронні сигналізації у Львові можна недорого

  Бажаєте, щоб приміщення вирізнялося безпечністю, а все, що у ньому відбувається, було під вашим невпинним контролем? Тож варто встановити відеонагляд. Замовити необхідне обладнання на території України можна у нашому інтернет-магазині. Для мешканців Львова спектр послуг трохи розширено – до вашої уваги монтаж будь-якої складності від наших професіоналів. IPcamera.com.ua – інтернет магазин простих та ефективних рішень.

 • 14 Травня 2018 GSM сигналізації типу «встанови сам»

  Можливість установки gsm сигналізації власноруч від 15 хвилин. Навіть при відсутності у людини знань технічного типу, можна легко виконати установку такої системи

 • 10 Травня 2018 Датчик руху Ajax Motion Protect

  Датчику руху  Ajax Motion Protect виявляє рух людини в межах охороняє мого приміщення. Датчик Ajax Львів, Київ, Україна з регульованою чутливістю ігнорує домашніх вихованців, якщо їх маса в межах 20 кг при рості не більше півметра

 • 03 Березня 2018 Відеоспостереження та їхні типи

  Володіючи широким спектром стилів і функцій, камери відеонагляду широко поширені в більшості галузей 

 • 27 Лютого 2018 Домофони від нашого магазину

   Забезпечте свою безпеку за допомогою відеодомофона. Дуже зручний інструмент для того, щоб швидко і легко бачити, хто стоїть перед вашими вхідними дверима 

 • 07 Листопада 2017 Сигналізація для дому

  Охоронні системи – це гарантія безпеки Вашого житла та спокою за своє майно.

 • 03 Листопада 2017 Встанови систему відеонагляду

  Які проблеми допомогає вирішити відеонагляд та які надає переваги.

 • 26 Травня 2017 Камера відеонагляду в офісі

  Камери відеоспостереження існують для надання цінної інформації про злочини або пов'язаних із злочинністю питаннях.

 • 17 Травня 2017 Акція! При купівлі GSM-сигналізації Atis — налаштування комплекту і SIM-карта в подарунок!

  При купівлі комплекту бездротової сигналізації фірми Atis, через інтернет-магазинВи отримуєте в подарунок SIM-карту, зі стартовим пакетом мобільного оператора в подарунок, а також безкоштовно — послугу налаштування роботи системи сигналізації.

 1 2 3 4 > 
Фільтр
Знайдено 5 
Підтвердіть
Для того, щоб додати товар в список бажань, Вам потрібно