• Ваш список
  "Список порівняння" порожній
(096) 279-35-07

Без вихідних
09:00 — 19:00
М. Львів,  вул. Щирецька 36, ТРЦ "Південний" 

Торгова Лінія " Західна 2а"

Новини

 • 22 Жовтня 2021 Схема Організації Системи ІР Відеонагляду Львів

  Придбання  ІР системи відеоспостереження потребую розділення на декілька етапів.

  1. Вибір камер та відеореєстратора.
  2. Підібрати пам'ять
  3. Зрозуміти спосіб підключення.
  4. Організувати безперебійну роботу.

   

   

  Розпочну з  останніх двох , тому як це одні з перших речей які потрібно передбачити для побудови надійної схеми системи відеонагляду. Варіанти підключення ІР камер є два, по WI-FI і по Ethernet (інтернет) кабелю, але ці два способи потребують підключення живлення. Тому якщо у вашій системі будуть камери Wi-FI то все одно передбачте яким способом будете подавати живлення обладнанню.

  Коли в системі відеоспостереження будуть тільки звичайні камери відеонагляду тоді підключення відбувається значно простіше. На Сьогоднішній день є розроблений спосіб передачі відеосигналу і живлення по одному кабелю POE ( Power Over Ethernet) , дослівний переклад « Живлення через Інтернет». Для цього потрібно POE Switch, він виконує роль блоку живлення, поділяються на кількість камер які до них можна підключити і на відстань на яку вони можуть подати живлення. Переважно робоча довжина це 100 мертрів, але вже є POE+ що збільшую роботу до 200-250 метрів.

                 

  Якщо у Ваших планах є ще передбачення ББЖ (Блоку безперебійного Живлення) тоді Вам потрібно оприділитися на який час потрібна безперебійна робота системи Відеонагляду Львів. Так як від цих параметрів залежить яке обладнання буде стояти у Вас і розміри його.

   

 • 21 Вересня 2021 Відеонагляд Львів у Магазині

  На сьогоднішній день як заправило при відкриті магазину , власник думає про встановлення Відеонагляду для вирішення ситуацій які можуть бути або щоб їх не допустити. І щоб максимально забезпечитись від них потрібно грамотне встановлення системи Відеонагляду у Львові.

  Встановлення системи Вам наддасть можливість контролю за всіма приміщеннями як торгових так і складських. Персонал буде знати що за ними ведеться спостереження і в них не повинно вже бути думок про те як обдурити Вас чи щось приховати. Вирішить конфлікту ситуацію з клієнтом або постачальником.

 • 02 Вересня 2021 Як купити і де замовити монтаж ІР камери відеонагляду у м. Львів

  Камери відеоспостереження поділяються на декілька видів, ми розглянемо варіант внутрішньої WI-FI IP камери. Перевагою таких видів камер є те що Вам для організації відеонагляду потрібне лише включити ІР камери в розетку, а доступ on-line до пристрою Вам наддасть підключення по WI-FI.

  Також, можна виділити деякі корисні функції з таких камер. Вони можуть бути поворотні на 360 градусів, мати в собі запис аудіо, підтримку SD картку пам’яті до 256 ГБ ( що може забезпечити архів відео до 14 днів), бути у різних корпусів  і різного розширення від 1МП до 8МП що може забезпечити якісь відео до неймовірної якості 4K. Кут огляду також буває різний 37-101 градусів. Підтримує зворотній зв'язок з пристроєм ( можна розмовляти через  ІР камеру). Тому відеонагляд буде не тільки одностороннім.

 • 26 Червня 2019 Актуальність встановлення систем відеоспостереження Львів. Київ, Україна

  Актуальність встановлення систем відеоспостереження

  Запобігти злому квартири і проникнення зловмисників на територію житлового або офісного приміщення можна, встановивши якісну і надійну охоронну систему. Асортимент сучасного обладнання безпеки пропонує широкий спектр варіантів, що дозволяють захистити своє майно від несанкціонованого доступу. Найбільш популярним і ефективним способом на сьогоднішній можна назвати відеоспостереження у Львові.

 • 25 Червня 2019 Бездротова охоронна сигналізація у Львові

  Бездротова система безпеки – «розумний» захист вашого будинку!

  Індустрія розробки інноваційних систем безпеки для ефективного захисту приміщень від зловмисників, екстрених ситуацій, пожеж і потопів не стоїть на місці. Виробники невпинно продовжують працювати над створенням оптимального обладнання, пропонуючи споживачам більш якісні і надійні агрегати, одним з яких можна назвати Ajax.

  Бездротова охоронна сигналізація у Львові завоювала популярність завдяки незаперечним перевагам експлуатації. Сьогодні вона є найбільш затребуваною і продуманою, завоювавши європейське визнання і ось чому:

 • 26 Березня 2019 Ajax Socket: розумна радіокерована розетка з лічильником енергоспоживання

  Ajax Львів Україна Socket: розумна радіокерована розетка з лічильником енергоспоживання

  Розумна розетка Socket від відомого бренду інноваційних охоронних систем – це додатковий елемент в системі сигналізації Ajax Львів Україна, який дозволяє керувати електротехнікою в будинку на відстані. Включити чи, навпаки, вимкнути живлення електричних приладів можна через мобільний додаток. Пристрій підтримує зв'язок, отримує команди від центрального вузла Ajax (за допомогою радіопротоколу Jeweller). Розетка Socket захищає обладнання від поломок, істотно знижує рахунки за електроенергію. Пристрій ефективно функціонує на відстані до 1000 м від централі системи безпеки.

  Розетка Ajax Socket представляє собою невеличку накладку на стаціонарну розетку з перемінною напругою 230V (± 10%).

 • 21 Березня 2019 Як за 30 секунд підключити відеокамеру Dahua до системи Ajax?

  Тепер в мобільному додатку Ajax Security System влаштована можливість оперативного підключення пристроїв відеоспостереження. Тобто, відтепер камеру Dahua можна під’єднати без внесення змін в налаштування мережевого обладнання.

 • 18 Березня 2019 Відеонагляд Львів Сьогодні

  Відеоспостереження Львів та інші населені пункти регіону) – це комплекс програмно-апаратних пристроїв, які використовуються для індивідуального спостереження і контролю всередині приміщень чи зовні. Сьогодні встановлення відеокамери вважається одним із найбільш надійних способів забезпечити охорону своєї власності.

 • 05 Вересня 2018 Купити охоронні сигналізації у Львові можна недорого

  Бажаєте купити надійні охоронні сигналізації? Замовити їх з доставкою по Україні можна в нашому інтернет-магазині. IPcamera.com.ua – команда кваліфікованих професіоналів. З фірмовим обладнанням із нашого каталогу, ваше майно під постійним наглядом – зловмисники не мають жодного шансу!

 • 03 Вересня 2018 Встановлення систем відеонагляду у Львові

  Придбати охоронні сигналізації у Львові можна недорого

  Бажаєте, щоб приміщення вирізнялося безпечністю, а все, що у ньому відбувається, було під вашим невпинним контролем? Тож варто встановити відеонагляд. Замовити необхідне обладнання на території України можна у нашому інтернет-магазині. Для мешканців Львова спектр послуг трохи розширено – до вашої уваги монтаж будь-якої складності від наших професіоналів. IPcamera.com.ua – інтернет магазин простих та ефективних рішень.

 • 14 Травня 2018 GSM сигналізації типу «встанови сам»

  Можливість установки gsm сигналізації власноруч від 15 хвилин. Навіть при відсутності у людини знань технічного типу, можна легко виконати установку такої системи

 • 10 Травня 2018 Датчик руху Ajax Motion Protect

  Датчику руху  Ajax Motion Protect виявляє рух людини в межах охороняє мого приміщення. Датчик Ajax Львів, Київ, Україна з регульованою чутливістю ігнорує домашніх вихованців, якщо їх маса в межах 20 кг при рості не більше півметра

 • 03 Березня 2018 Відеоспостереження та їхні типи

  Володіючи широким спектром стилів і функцій, камери відеонагляду широко поширені в більшості галузей 

 • 27 Лютого 2018 Домофони від нашого магазину

   Забезпечте свою безпеку за допомогою відеодомофона. Дуже зручний інструмент для того, щоб швидко і легко бачити, хто стоїть перед вашими вхідними дверима 

 • 07 Листопада 2017 Сигналізація для дому

  Охоронні системи – це гарантія безпеки Вашого житла та спокою за своє майно.

 1 2 3 4 > 
Фільтр
Знайдено 5 
Підтвердіть
Для того, щоб додати товар в список бажань, Вам потрібно