• Ваш список
  "Список порівняння" порожній
(096) 279-35-07

Без вихідних
09:00 — 19:00
М. Львів,  вул. Щирецька 36, ТРЦ "Південний" 

Торгова Лінія " Західна 2а"

Відеонагляд Львів

Підключити відеоспостереження зараз

Професійне рішення, хмарна технологія (cloud technology), не вимагає від Вас додаткових витрат на установку програмного забезпечення, покупку і обслуговування обладнання для запису.

Ви отримуєте online доступ до відеозаписів, управління камерами і архівом інформації з будь-якого пристрою і операційної системи

Ви завжди будете проінформовані про те, що відбувається, завдяки інформаційним SMS, дзвінкам, e-mail повідомленням.

Всі можливості сучасних систем відеоспостереження в одному рішенні.

LIRA IP відеоспостереження це хмарне (cloud technology) рішення для перегляду online відео, зберігання інформації, управління камерами і правами доступу для користувачів. Може об'єднувати камери, незалежно від географічного розташування, в єдину мережу. LIRA спрощує використання Вами системи відеоспостереження та дає Вам можливість не проводити складних налаштувань, стежить за безпекою роботи камер і передачею зашифрованих відеозаписів, забезпечує функціонування додаткового обладнання.

Під час користування через Web-інтерфейс, при детекції руху, включаються візуальні і звукові повідомлення, це полегшує відстеження камер, в яких відбуваються події. У відеозаписах зберігається інформація про спрацювання детекції руху або звуку, це полегшує пошук необхідного файлу. Для роботи IP камер і системи не потрібно виділення статичних IP адрес.

Хмарне відеоспостереження

Система IP відеоспостереження — це апаратно-програмний комплекс, який призначений для перегляду і автоматичного запису відео і аудіо інформації на віддалений сервер. В наш час саме системи IP відеоспостереження є надійним способом забезпечення безпечного життя людини, збереження матеріальних цінностей, забезпечення прав і свобод громадян, так як максимально захищені від несанкціонованого втручання — відео і аудіо трафік шифрується і зберігається на серверах провайдера, що унеможливлює видалення або редагування змісту неавторизованими користувачами.

Системи IP відеоспостереження широко використовуються в бізнесі, в квартирах, будинках, заміських дачах і автостоянках. Забезпечують широкий функціонал і доступну вартість. Де б у світі Ви не знаходилися — в реальному часі Ви можете слідкувати за подіями з будь-якого пристрою: комп'ютера, ноутбука, смартфона або планшета, або переглядати з сервера провайдера файли із записом подій за минулий час. Пропонуємо повне проектування, налаштування і підтримку роботи систем IP відеоспостереження.

На сьогоднішній день все більше людей вважають за краще використовувати IP відеоспостереження замість систем, представлених на ринку. Безпека зберігання інформації і якість обслуговування є пріоритетними для кожного клієнта.

Тарифні плани:

Обсяг записаної інформації, доби Термін зберігання інформації, доби Абонплата за 1 камеру, грн / місяць
2 7 50
3 14 70
4 21 90
5 31 110
Вартість, грн
WiFi роутер відеостанція 1300
Камери (внутрішні, зовнішні) від 1750
Установка і настройка 1 камери (м.Львів та область) від 199
Установка і настройка 1 камери (м.Київ) від 499
Робота по прокладанню кабелю 15 за метр

Використовуючи програмне рішення Lira IP відеоспостереження Ви отримуєте наступні переваги:

 • Перегляд відеоспостереження в режимі онлайн через Інтернет.
 • Збереження інформації на наших серверах (з резервним копіюванням), таким чином інформацію неможливо фізично викрасти, знищити або відредагувати неавторизованими користувачами.
 • Для отримання послуги досить хоча б однієї IP камери та Інтернету.
 • Можливість запису в архів при детекції руху або звуку, або за графіком.
 • Доступ до інформації з будь-якого місця через Інтернет, з будь-якого пристрою: комп'ютера, ноутбука, нетбука, смартфона або планшета, з будь-яких операційних систем: Windows, Linux, Android, IOS.
 • Можливість створювати в системі користувачів з різними правами доступу (запис або читання) до камер або групам камер.
 • Запис відео здійснюється файлами з попереднім аналізом подій в файлі (кількість руху, рівня звуку, детекції руху).
 • Гнучка настройка системи: на детекцію руху або рівня звуку.
 • Об'єднання географічно віддалених камер в одну мережу.
 • Для роботи не потрібно статичної IP адреси.
 • Можливість отримувати тривожні повідомлення на e-mail при спрацьовуванні детектора руху або звуку.
 • Можливість копіювати архівні файли на зовнішній носій.
 • Швидкий пошук і перегляд відеозаписів по камері, даті та часу.

Передача інформації від клієнта відбувається через Відеостанцію — це будь-який роутер, на який встановлено програмне забезпечення і технічні можливості якого підходять, щоб виконувати функції: в захищеному вигляді передавати інформацію та відеопотоки на наші сервери.

Для роботи камер необхідно забезпечити електроживлення і доступ в Інтернет з мінімальною швидкістю 1Мбіт/с від клієнта (для однієї камери).

Живлення для IP камери можна подавати як з окремого блоку живлення, так і способом Power Over Ethernet (PoE) коли живлення подається на камеру по ethernet-кабелю (витій парі). Це дозволяє до камери прокладати тільки один кабель, по якому буде передаватися Інтернет і електроживлення.

Мінімальна якість запису 640 × 480 пікселів, але багато камер підтримують 1280 × 1024 пікселів, 1600 × 1200 пікселів і вище, до п'яти мегапікселів (2560 × 1920). Чим більше розширення камери в системах IP відеоспостереження, тим зображення більш інформативне. Одна IP камера замінює кілька аналогових по площі охоплення території. Це, в свою чергу, веде до зменшення необхідної кількості камер. Крім того, частота розгортки зображення може бути істотно вище, що дозволяє використовувати відеокамери для спостереження за швидкими технологічними процесами.

Система Lira IP відеоспостереження використовує сучасний алгоритм стиснення інформації, який істотно зменшує обсяг переданої і записаної інформації.

Ми проводимо проектування, монтаж та налагодження, а також гарантійне і післягарантійне обслуговування.

У нас доступний великий вибір камер: внутрішніх, зовнішніх, водонепроникних, з можливістю нічної зйомки на 80 метрів і більше, які можуть працювати при температурах від -30°C до +50°C, що дозволяє підібрати обладнання для будь-яких Ваших потреб.

Підключити відеоспостереження зараз

Фільтр
Знайдено 5 
Підтвердіть
Для того, щоб додати товар в список бажань, Вам потрібно