Погодьтеся: раніше життя було простіше і спокійніше. Сьогодні ми опинилися в тенетах технічного росту інформаційних технологій і в певному сенсі стали його заручниками, в тому числі і у виборі технологій Відеонагляду. Так було не тільки тому, що вибір був невеликим, але й тому, що ми менше знали! Зараз же, в еру технологічного прогресу, ми тонемо в суперечливих порадах знайомих, всіляких фахівців, в мережі Інтернет тощо. Як тут не втратити голову? Сьогодні ми хочемо розвіяти найбільш поширені міфи про відеоспостереження.
- Міф перший — відеоспостереження не дає якісне зображення.
Спростування — на сьогоднішній день відеоспостереження — це не розмите чорно-біле зображення з безліччю недоліків — це високоякісне, швидкісне, кольорове відео з фіксацією руху і шуму. Нові розробки у сфері відеоспостереження дають можливість передачі не тільки відеоінформації, але і звуку, відео високої роздільної здатності HD1080 (1920 × 1080 пікселів) з більшою площею огляду. Камери відеоспостереження укомплектовані датчиками руху, підсвічуванням для нічного спостереження і поворотним механізмом. Нові технології відеоспостереження передбачають використання IP камер. IP камера — це камера останнього покоління, яка легко встановлюється, може бути підключена безпосередньо до мережі, має вбудоване програмне забезпечення для веб-клієнта, проста в користуванні. - Міф другий — наявність відеоспостереження не запобігає злочину.
Спростування — нові технології відеоспостереження дають Вам можливість отримувати тривожні повідомлення на e-mail, при спрацьовуванні детектора руху або звуку. За допомогою камер відеоспостереження розкриваються крадіжки, знаходяться викрадені машини, вирішуються багато спірних запитань. За статистикою на об'єктах з встановленим відеоспостереженням відбувається на 70% менше злочинів, ніж на об'єктах з відсутнім відеонаглядом. - Міф третій — технологія відеоспостереження важка у використанні, налаштуванні і обслуговуванні.
Спростування — для організації відеоспостереження Вам необов'язково потрібно витрачатися на фахівців у цій галузі. Вам достатньо купити комплект відеоспостереження, зробити налаштування згідно інструкцій, підключити його до Інтернет-мережі і насолоджуватися відеозображенням. - Міф четвертий — система відеоспостереження невід'ємно пов'язана з комп'ютером.
Спростування — завдяки новому програмному забезпеченню в системі відеоспостереження Ви можете спостерігати за Вашим об'єктом, перебуваючи в іншому куточку планети, використовуючи зручний для Вас пристрій — планшет, ноутбук, смартфон і т.д. — так званий віддалений доступ до відеоспостереження. - Міф п'ятий — для організації відеоспостереження потрібна статична IP-адреса.
Спростування — для безпеки Вашої інформації та мінімізації Ваших витрат ми пропонуємо Вам наше рішення IP відеоспостереження, яке дасть Вам можливість зберігати та керувати відео на серверах нашої компанії без статичної IP адреси з Вашого боку. Ця функція дуже важлива в галузі безпеки передачі та зберігання Вашого відео. - Міф шостий — IP камери — дорогі.
Спростування — IP камера коштує ненабагато дорожче аналогової камери, зате якість зображення непорівнянна. Ви отримуєте якісне зображення за порівняно невеликі кошти. Необхідно пам'ятати, що економія коштів при створенні системи відеоспостереження може істотно знизити ефективність її подальшого використання. - Міф сьомий — відеоспостереження — це данина моді.
Спростування — відеоспостереження це не швидкоминуча модна тенденція у сфері бізнесу та безпеки — це підвищення ефективності праці Ваших працівників, це безпека Вашого Дому та Бізнесу, це запобігання правопорушенням або докази правопорушень (якщо таке трапилося).
Відеоспостереження позитивно впливає на репутацію бізнесу і підкреслює Вашу вагомість.